Trek Gdynia ?

Co z Trekiem Gdynia ? zostało tylko 4 zawodników . nawet Przemek E. odszedł . czyżby jeden z lepszych klubów miał przestac istnieć ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Trek Gdynia ?

Kolarstwo przestaje być modne... wraca natomiast moda na 42 cm w bicepsie, okładanie się po mordzie w klatce itp. ;-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

Jak zawsze jeśli nie wiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o pieniądze. Mamy kryzys a kolarstwo to tanich sportów nie należy i tu może być przyczyna zniknięcia jakiegoś klubu.
Chociaż rower jest moim ulubionym środkiem transportu i interesuje się tą tematyką, ogólnie nie odniosłem wrażenia żeby kolarstwo kiedykolwiek było specjalnie modne.
Korzystanie z roweru z pewnością jest jednak modniejsze od sportów walki. Nie wiem jak wygląda frekwencja na siłowniach ale w sekcjach sportów walki nie ma tłoku. Powiedziałbym że sporty walki są popularne przed telewizorem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Trek Gdynia ?

Owszem, była redukcja etatów, ale planujemy za to pozyskać kilku innych zawodników, jak tylko dopniemy nasze sprawy finansowe. Czekają nas spore zmiany, ale jestem pewien, że na lepsze. W 2012 znowu powalczymy w klasyfikacji drużynowej któregoś z ogólnopolskich cyklów maratonów i na pewno klub nie podda się kryzysowi. Ebert musi poświęcić się promowaniu swoich sponsorów, swojej okolicy i startować wg indywidualnego planu. My trzymamy kciuki za niego, on za nas i wszyscy będziemy jeździć na Trekach.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

Dodam jeszcze, że nie umarliśmy, budujemy nową siłę, wdrażamy kilka ciekawych projektów, budujemy dla was trasy, testujemy dla was sprzęty, wszystko uwieczniamy kamerką, w odpowiednim czasie będziemy udostępniać materiały.
Tym razem stawiamy na jakość a nie ilość, ale co z tego będzie sami nie wiemy :)
W tym czasie zapraszamy na naszą stronę oraz profil na facebooku.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

"budujemy nową siłę"... a nie mówiłem! 42cm w bichu jak nic będą mieć chłopaki do lata! :)

Oczywiście ta, jak i poprzednia wypowiedź ma charakter humorystyczny! Pozdro!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Trek Gdynia ?

Trek Gdynia zaszedł na sam szczyt amatorskiego MTB, 3. miejsce w generalce Powerade MTB Marthon (2008), 3. miejsce w generalce Skandii (2009, 2010) i to tylko z lokalnymi zawodnikami w składzie. Dzięki temu klubowi kilku trójmiejskich kolarzy mogło się rozwinąć, bo w tamtym okresie był to jedyny taki team u nas. Klub przeszedł reorganizację, nastąpiła zmiana warty i myślę, że świeża krew w tym klubie rozpędzi ponownie tą maszynę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

Jak dla mnie to została czwórka najbardziej aktywnych zawodników. Przemek E. to indywidualność, był trochę obok skupiony na promowaniu swojej okolicy i swoich indywidualnych sponsorów, teraz widać jeszcze bardziej chce się skupić na sobie. Zupełnie nie rozumiem skąd te dziwne wnioski o rozpadzie T.G.
Pomimo sporej grupy mocnych zawodników z trójmiasta Trek jako jedyny wywalczył tak wysokie miejsca w teamowych generalkach i wg. mnie jest jedynym klubem z okolicy rozpoznawalnym na ogólnopolskiej arenie (choć w mijającym sezonie pewnie trochę mniej). Fajnie by było gdyby ktoś by te wyniki powtórzył, na razie chyba jesteście jedynymi, którzy mogli by to zrobić więc chłopaki z TG trzymam za Was kciuki !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

to jeszcze po-organizujcie cykliczne zawody - tego nam potrzeba !! a właśnie - podobno w niedziele Trek coś organizuje w Gdyni - prawda to ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

Trek organizuje cykliczne zawody. Prawie zawsze o tym informuje na tym forum. Co jeszcze mają robić?? Przystawić komuś pistolet do głowy, żeby go zmusić do przyjazdu na wyścig??

Każdy tylko - zorganizujcie i zorganizujcie. Oni ORGANIZUJĄ. Wystarczy przyjechać i stanąć na starcie. Każdy jest chętny do startu, jak siedzi przed klawiaturą, mniej chętnych na samej linii startu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Trek Gdynia ?

na którym forum?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Trek Gdynia ?

heheheehheehheeheheheheheheheheehehhehehehehehehehehehhe....
ale niech bedzie:

info jest na T Y M forum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Trek Gdynia ?

Serio?

Słyszałem, że w zeszłym tygodniu coś było. Czy mógłbyś mi podać linka do odpowiedniego wątku? Ostatnie info o 'Trekowym' wyścigu jest z 31 lpica.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

ostatnio w każdą niedzielę robimy trening z krótkim, półgodzinnym wyścigiem na małej pętelce w trakcie. Nie ogłaszaliśmy tego oficjalnie, bo to nie pora na oznaczanie trasy i spisywanie wyników. Najważniejsze to trochę powariować przy niedzieli. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na maila podanego na http://www.trek.gd.pl lub na profilu teamu na facebooku i będziemy na bieżąco informować co i gdzie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Trek Gdynia ?

Dziękuję za konkretną informację :)

pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Trek Gdynia ?

ogłaszajcie na profilu !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

Organizuje ale nie zawsze ogłasza, to forum może być tablicą ogłoszeniową, wiedza jak organizować znają trasy - chyba wszystkim to pasuje, im głośniej o zawodach tym lepiej , więcej się pojawi na starcie, sporadycznie tu się pojawia info fakt, ale często nie ma informacji... .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

w Niedziele wyścig organizuje Trek Gdynia, zapraszamy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

Jeżeli tak jak my uważacie, że kolarstwo trenować trzeba głównie na rowerach, a odrobina błota na twarzy jest niczym przy i tak rewelacyjnej pogodzie to zapraszamy wszystkich na kolejny trening z mini wyścigiem. Odbędzie się on wyjątkowo w najbliższy czwartek 29.12 o godzinie 11 na boisku na Witominie przy starcie dawnych Bike Tourów. Zapraszamy! Jeździmy! Jeździmy!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trek Gdynia ?

Ttt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...