Angelika - opinia (2) Z czystym sumieniem polecam treningi personalne z Natalią. Pełen... Angelika Natalia Skonieczka - opinia (1) Natalię znam i trenuję z Nią od wielu lat.To najlepsza trenerka jaką do tej... Natalia Skonieczka klaudia - opinia (1) Rewelacjyjna Kobietka! Znam od lat i w 100% polecam Pamietam swoj pierwszy... klaudia
Kasia - opinia (1) Bardzo, bardzo polecam współprace z Natalią. Wczoraj zakończyłam 8 sesji... Kasia Ania - opinia (1) Natalia... Moja ulubiona trenerka. Pełna pasji dziewczyna, która zaraża... Ania Agnieszka - opinia (1) W sporcie siedzę długo, znam wielu trenerów i wiele podejść - ale to styl... Agnieszka Ania - opinia (1) Trenuje z Natalia w Up Fit od jakiegoś czasu, w okresie epidemii prowadzi... Ania Zbigniew Lipka - opinia (1) Uczęszczałem na zajęcia do Natalii w ramach grupy w klubie fitness a kiedy... Zbigniew Lipka Jarosław - opinia (1) Naprawdę pełen profesjonalizm, potrafi zmotywować na treningu, aż chce się... Jarosław Joa weyna - opinia (1) Cudowna dziewczyna z pucharem vice mistrzyni świata w fitness, która w... Joa weyna Danusia - opinia (1) Natalia ma świetne podejście i potrafi zmotywować do ćwiczeń. Często podczas... Danusia Karolina Późmirowska - opinia (1) Najlepszy trener na jakiego trafiłam. Uwielbiam ćwiczenia prowadzone przez... Karolina Późmirowska Mateusz - opinia (1) Profesjonalne podejście, wymagająca ale również bardzo miła. Fantastyczne... Mateusz Gocha Horydowiec - opinia (1) Ćwiczę z Natalią około 6 miesięcy. Najpierw w Up-Fit Osowa a potem, z... Gocha Horydowiec Marzanna - opinia (1) Natalia jest super! Ciagle się kształci, rozwija i zaskakuje nas nowymi... Marzanna Basia - opinia (1) Natalia ma swój styl i to ją wyróżnia! To jej pasja i widać to na zajęciach!... Basia Kasia - opinia (1) Ciezko jest zaczac, ale z Natalia to nic trudnego Polecam Bardzo Polecam... Kasia Klara - opinia (1) Trening z Natalią - wskazówki dot. techniki wykonywanych ćwiczeń, sposób ich... Klara Magdalena - opinia (1) Treningi z Natalia to sama przyjemność. Jest profesjonalistką w każdym calu.... Magdalena Tadeusz Ptak - opinia (1) Uwielbiam ćwiczyć pod okiem tak uroczej, usmiechniętej i mądrej trenerski. Ma... Tadeusz Ptak