Kalin Team

Trener personalny

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D

Paulina - opinia (1) Bardzo polecam współpracę! Wiedza na najwyższym poziomie, także w obszarze... Paulina Krzysiek - opinia (1) Profesjonalny, kompetentny, bardzo dobry trener personalny, a przy tym po... Krzysiek Ania - opinia (1) Najlepszy trener. Wprowadza luźną atmosferę na treningach. Potrafi naprawdę... Ania
Jacek Patron - opinia (1) Bardzo polecam treningi z Karolem. Super atmosfera, pełen profesjonalizm,... Jacek Patron Gnom - opinia (1) Przed tym jak napisałem do Kalina, nigdy w życiu nie ćwiczyłem na siłowni.... Gnom Karol - opinia (1) Kiedy poznałem Kalina Team To spełnił się mój sportowy DREAM Po tym jak przez... Karol Juśka - opinia (1) Polecam Kalinka w 100%! Mega profesjonalny, z wielkim poczuciem humoru i... Juśka Świetny trener i człowiek! (1) Trener z krwi i kości i dużych mięśni;) Kalin to przyklad trenera który... Grzegorz Najlepszy trener! (1) Polecam gorąco. Najlepszy trener najlepsze treningi najlepsza motywacja.... Monika Kalin - Karol Kalinowski (1) Karol zaimponował mi wiedza na temat ludzkiego ciała. Dzięki niej był w... Dorota Sowińska super (1) Karol to najlepszy dzik w 3 mieście Mario Kalin Team (1) Kalin jest trenerem z wielkim potencjałem, oddaje się swoim podopiecznym w... Klaudia Kalinowska Polecam trenera i jego ofertę (1) Miałem okazję trenować u Karola jeszcze jak prowadził zajęcia na jednej z... Stanisław Wjeżdża jak Pekin! (1) Stale poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia, w dziedzinie... Pitero Najlepszy trener ever (1) Najlepszy trener w 3city :) Zaraża pasją do sportu. Dzięki niemu nawet w... Katarzyna.W Trener godny polecenia (1) Trener, który w kompleksowy sposób dba o rozwój swojego podopiecznego. W... Małgorzata Trener (1) Trener, który odmienił moje podejście do diety i treningu. Polecam za... Piter K Istny wulkan! (1) Człowiek pełen pasji, wulkan pozytywnej energii i motywacji, a do tego bardzo... Isia