Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Willams

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams w Ergo Arena w Gdańsk/Sopot, 23 października 2021 r. Bilety 89 PLN, 129 PLN, 169 PLN, 209 PLN, 249 PLN oraz 399 PLN VIP dostępne na stronie WWW.ROYALCONCERT.PLWięcej informacje wkrótce!
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świeże wrażenia

Akustyka sali naprawdę zostawia trochę do życzenia aczkolwiek - może któraś z dobrych dusz ma listę utworów? Nie wszystkie rozpoznałam aczkolwiek żałuje. Koncert pełen wzruszeń. I jeden dodatkowy minus - słuchacze wychodzący na długo przed końcem byle by być pierwsi na wyjeździe
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie lipa

Akustyka tragiczna, mając porównanie z koncertem w Warszawie to byla jakas nieudana próba, namiastek piękna.

Zachwycać się mogą tylko Ci którzy nie słyszeli tego na zamkniętym obiekcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękna muzyka, niestety nie to miejsce i nie ta widownia

Piękna muzyka, niestety nie to miejsce i nie ta widownia - bardzo słaba akustyka i nagłośnienie, szumiące głośniki, odbijający się dźwięk - pogłos.
Poza tym ludzie dochodzący o 20:15 na koncert na 19:00 :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne

Narzekacie na akustukę. Też się obawiałem, że będzie słabo, a tam gdzie siedziałem było słychać naprawdę dobrze. Byłem miło zaskoczony. Siedziałem po prawej stronie sceny. Sam koncert super. Zachowanie niektórych dramat. Głośne dyskusje podczas utworów, a wychodzenie w trakcie ostatniego utworu, żeby mój passerarati pierwszy wyjechał, poniżej wszelkiej krytyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0