Trójmiasto może być większe. Wiele wsi zamieniło się w duże osiedla

Opinie do artykułu: Trójmiasto może być większe. Wiele wsi zamieniło się w duże osiedla.

Granice Gdańska i Gdyni nie zmieniały się przez długie lata. Czy nadszedł czas na rozwój Trójmiasta - powiększenie jego granic? Samorządowcy nie są tym zainteresowani, ale przyznają też, że nie wiedzą, jakie straty finansowe powstają z powodu braku tej decyzji. Socjologowie natomiast twierdzą, że poszerzenie granic jest możliwe, ale to decyzja rządu, która musi być poparta głębokimi konsultacjami.

Ostatnia duża zmiana granic Trójmiasta miała miejsce 1 stycznia 1973 r. i wprowadzono ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdansk adamowicza to jedna wielka wies
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 48

ciekawe ilu masz w rodzinie ludzi w Lądku zdrojuvna wyspach.

I ilu w jape dostało za to, ze są przyjezdni.,.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 28

I niech tak zostanie

Skoro ludzie zamieszkali w gminie X to widocznie tak im pasowało i nie ma co na siłę zmieniać im miejsce zamieszkania na gminę Y (bez ruszania się z domu)
popieram tę opinię 190 nie zgadzam się z tą opinią 18

A może w Sopocie................

Byłoby po środku i sprawiedliwie ;P
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 18

doplacisz do cen ziemi?

Polacy biedne są
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 55

Pewnie nic więcej by mieszkańcy nie zyskali niż:

Wyższe opłaty
Wyższy podatek

I nic w zamian.
popieram tę opinię 266 nie zgadzam się z tą opinią 27

Absurd urbanistyczny

Rozlewanie aglomeracji "na zewnątrz" i osiedla w lesie po środku niczego to największa bzdura jaką wymyślono!
Stawiają osiedla na wygwizdowach, bez ładu i składu, a później lamenty mieszkańców, że nie ma dojazdu, że korki, że drogi wąskie, że autobusy się na zakrętach nie mieszczą, kiedy będzie tramwaj (ciekawe za czyje pieniądze?) i tak dalej.
Tymczasem na dolnym tarasie jest miejsca nawet na 100 tysięcy mieszkań. Nieużytki i dziury wstydu i krzakowiska i tzw "sr*j-trawniki" straszą w centrach miast, a za miastem piękny las idzie pod topór aby powstawały kolejne blokowiska.
Co za bzdura!
popieram tę opinię 520 nie zgadzam się z tą opinią 34

Żaden argument nie odnosi się do tego, co by to miało poprawić mieszkańcom, a od tego może należałoby zacząć.
popieram tę opinię 167 nie zgadzam się z tą opinią 7

Moja propozycja warminsko mazurkie do Gdańska przyłaczyć

Słoików przybywa masakra
popieram tę opinię 220 nie zgadzam się z tą opinią 81

Borkowo

Stolica napomapowanych dresów z nh
popieram tę opinię 200 nie zgadzam się z tą opinią 51

ohydne blokowiska celowo zabudowane po ukladach miasta z developerami,pamietam 20 lat temu jak swietnie sie mieszkalo w Gdansku a teraz dramat,same klocki i nic wiecej
popieram tę opinię 181 nie zgadzam się z tą opinią 115

Tylko jedno miasto - Trojmiasto

Z siedziba glowna w Gdyni
popieram tę opinię 178 nie zgadzam się z tą opinią 510