Trzej muszkieterowie

Temat dostępny też na forum: Trzej muszkieterowie
Opinie do spektaklu: Trzej muszkieterowie.
Trzej muszkieterowie
Marta Guśniowska

"Trzej muszkieterowie" - pełne humoru, skojarzeń i aluzji do współczesności widowisko dla młodszych i starszych.

Spektakl sensacyjny i komediowy, ale też dający przestrzeń do refleksji o przemijaniu.
Atos, Portos i Aramis prowadzą spokojne życie emerytów. Przestali szukać wyzwań i przygód. Zamiast "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", wolą po ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W skali 1-6 naprawdę 6+

To trzeba zobaczyć ! Uczta wspaniała
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam

Dużo humoru ,super muzyka .Brawa dla reżysera.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Śmieszne bardzo

Gorąco polecam, wybiorę się jeszcze raz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam, super :), z chęcią obejrzałabym jeszcze raz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobry!

Bardzo dobry spektakl. Polecam widzom w każdym wieku, bo nawiązania do wspólczesności pozwolą się dobrze bawić też młodszej widowni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pół na pół

Spektakl w mojej ocenie nierówny. Pierwsza godzina zupełnie mi się nie podobała, a żarty były dla mnie żenujące (choć Pan siedzący za mną cały czas śmiał się do rozpuku). Zdecydowanie bardziej mi się podobała druga godzina od sceny podróży do Anglii. Muzyka i świetna scena walki finałowej spowodowały, że z teatru wyszłam generalnie zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto

Świetny spektakl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zabawa na całego

Fantastyczy spektakl ,mega zabawa, aktorzy fenomenalni. Wyszliśmy zachwyceni i rozbawieni z spektaklu.Polecamy z całego serca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przypływ (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Przypływ . "Przypływ" reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak scenografia:...

Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji) (15 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji) . Dzieła wszystkie...

Romeo i Julia is not dead (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Romeo i Julia is not dead . ROMEO I JULIA IS NOT DEAD na motywach dramatu...