Trzy Żagle

Trzy Żagle to zespół trzech osiemnastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, które powstają na Zaspie przy ulicy Olsztyńskiej. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość Parku Nadmorskiego, deptaku prowadzący do molo w Brzeźnie oraz licznych ścieżek rowerowych.

Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z lokali handlowych (w tym także market spożywczy), które powstaną w Trzech Żaglach. Windy ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Miało być nie wiadomo co jak się patrzyło na wizualizację budynków na początku, a wyszły najzwyklejsze, ordynarne bloki jakich pełno w tej okolicy :(
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 68
Uważam iż wygląd budynków należy oceniać po wybudowaniu budynków a nie na etapie stanu surowego otwartego.
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 8
Popytajcie prosze innych " klientów " dewelo..Tfu -INPRO.
W nowo wybudowanych i całkiem niedawno oddanych lokalach są usterk.
I nie mówie tu o takich jakie się zdarzaja wszedzie...mowie o takich które żeby naprawić... zmuszeni jestesmy przeprowadzić sie na jakiś czas do rodzinki;/.
NIE TAK POWINNO BYĆ według mnie NIE POLECAM!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 54
Jak przyprowadziłem inżyniera budownictwa na odbiór mieszkania to był mocno zdziwiony że ściany mogą być tak proste, żadnej usterki nie wykrył, mieszkam już od roku w Trzech Żaglach i nie mam żadnych uwag, no może poza opłatami, np. konserwacja wind które są nowiutki i na gwarancji : 25 PLN miesięcznie, przeglądy budowlane również coś kło tego, ale w budynkach wysokościowych to wymów ustawowy.
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak dla mnie bardzo ciekawa architektura
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 12
Uklad mieszkan tez przyzwoity...
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1
niezle niezle
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 6
czy ktoś się orientuje ile In pro może opuścić przy zakupie mieszkania?
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 2
okolo 8-10%
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 2
deweloper napewno ceny nie opusci.....wszystko super tylko pod pseudo luksusem znajdziecie mieszkanie w molochu z 1000 sasiadow, psujaca sie winda itd
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 67
Zgodzę się z Tobą, mieszkanie w takim molochu to porażka. Radzę innym aby się zastanowili czy chcą mieszkać w miejscu z tym 1000-em sąsiadów, gdzie każdy robi co chce i kiedy chce... za taki luksus to ja dziękuję.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 54
1000 sąsiadów to masz w falowcu, tutaj w klatce jest 79 mieszkań i normalni mieszkańcy a nie patologia, co tydzień znajduję w skrzynce karteczkę z napisem "Kupię mieszkanie w tym budynku za gotówkę"...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim budynku reklam nie wolno wrzucać do skrzynek pocztowych . Ochrona wywiązuje się że swoich obowiązków należycie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Reklama dźwignią handlu, ulotki reklamowe potrafią irytować gdy pojawiają się w nadmiarze, jednak czasem można się dowiedzieć o nowo otwartej pizzeri lub o atrakcyjnej ofercie telewizji kablowej, nie wiem czy zabranianie wrzucania reklam do skrzynek to dobry i uzasadniony pomysł... Po za tym część ludzi dorabia w ten sposób do pensji, czyli jest to raczej legalne, ktoś te ulotki drukuje, kto inny dowozi...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na ulotki jest miejsce w recepcji. Kto chce, może sobie wziąć ulotkę z recepcji do mieszkania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Recepcję to masz w hotelu, w apartamentowcu jest lobby i konsjerż lub ochroniarz...
Taką mam koncepcję.
Weź receptę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim apartamentowcu jest recepcja. Dodam, że na parterze jest również apteka i w niej przyjmują recepty. Jeżeli chodzi o lobby, to podobno mieszka u nas też taki, co to "kręci się po korytarzach sejmowych", ale jak ma na imię, to nie wiem ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma się czym chwalić, ... po dłuższej nieobecności właściciela skrzynka jest pełna, a to znak dla złodzieja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
z podzielenia wychodzi mi 6,6 do 7,4 tys za m skąd te 4,8 tys
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 10
Wyglądają jak dawne komunistyczne kolosy.... no tak .... pasują do architektury Falowcow !!! Tylko te postawili do góry a nie w bok ;-)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 65
Akurat architektura Trzech Żagli jest dosyć nietuzinkowa, pokaż mi gdzieś ndziej w Gdańsku zaokrąglone balkony, chyba tylko w Brętowskiej Brame, też od INPRO zresztą
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 0
ladniutkie
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 5
a widzieliście tynk na balkonach w budynku B. Wszystko jest pięknie pod warunkiem, że nie zaświeci słońce. Jak słońce świeci pod odpowiednim kontem masakra!!!! jeszcze nie widziałem na nowej inwestycji tak spartaczonej roboty!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 68
jak się takie roboty odbiera... !@#!
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za tę cenę, to bardzo dobra lokalizacja. Widok na morze zapiera dech. Warte polecenia.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 6
ze tak spytam, a chociaz przechodzilas w poblizu kiedys? widok na morze to jest na mrketingowej wizualizacji, w relaiach 90% nawet go nie zobaczy, a reszcie lornetka bedzie potrzebna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 59
Nie prawda juz od 6-7 pietra widac zatoke .... Bylem widzialem
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z 13 piętra widać Hel
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i fajne ale w złym miejscu wciśnięte w stare bloki
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 62
czy wy ludzie jesteście ślepi tyle kasy dajecie a obok za płotem duża przesyłownia energii ,stoją kolosalnie duże wieże energetyczne , włąściwe miejsce do mieszkania - chyba was pogieło i jeszcze taka kasa ??????????????
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 63
Niektórym po prostu żal du..ę ściska że normalnych ludzi stać już na coś więcej niż wielka płyta
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla mnie super, mam piekne mieszkanie z dużym ogrodkiem, pięknie urządzone i jestem bardzo zadowolona, więcej uśmiechu , a nie tylko narzekania.
pozdrawiam
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 7
A jak Ci niewychowani lokatorzy będą rzucali pety przez balkon to zobaczysz jaki będziesz miała piękny ogródek hahaha
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 54
Widzisz Jolka, mieszkańcy leningradów Ci pozazdrościli i też mają swoje ogródki, ogrodzone płotkiem...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przestancie narzekać jesli sie nie podoba to zmiencie na leningradzkie bloki marudy
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 4
Z tego co pamiętam budynki były żel zaprojektowane pod względem umiejscowienia, przekroczenia lini zabudowy etc. - ciekawe co zostało zrobione że puścili inwestycje ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 59
Żel ???
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozna utargować do 5 600 za metr. to dobra cena w niezłej lokalizacji.
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czym tu się zachwycać ,małe mieszkania są beznadziejne.W blokach z lat 70 bardziej praktyczne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 62
Nic specjalnego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 62
W obrębie 1,5 km od pasa nadmorskiego, może Jelitkowski Dwór ? Albo Neptun Park lub Nadmorski Park w cenie 10 000 PLN/m2 ? Jak zawsze słychać samych malkontentów z bloków z wielkiej płyty lub innych "leningradów". Trzy Żagle ze swoja lokalizacją i wyglądem to bardzo udana inwestycja, mieszkam od marca.
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 5
hahahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 61
Jestem zainteresowany zakupem tam mieszkania.
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popytaj innych "klientów" INPRO.
W nowowybudowanych i niedawno oddanych lokalach są już usterki które żeby naprawić... zmuszeni jestesmy przeprowadzić sie na jakiś czas do rodzinki;/.
NIE TAK POWINNO BYĆ!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 55
mi sie podoba
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 2
stop wiecznym marudom, to jest miasto a nie wiocha z zabudową parterową
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 8
Klapa ze Złotą 44 skutecznie odstraszyła inwestorów od takich drogich budowli
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po przemianowaniu ulicy Dąbrowszczaków na Lecha Kaczyńskiego działką Hossy zainteresowała się spółka Srebrna, ubiegają się właśnie o pozwolenie na budowę dwóch bliźniaczych wież, nazwa robocza inwestycji brzmi Duck Towers
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
calkiem nieźle się tutaj mieszka:)
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 2
Piekne!!!
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 2
Uważam, że jest OK. Wszędzie blisko. Logoterma jest super. Z zewnątrz wyglądają całkiem nieźle, ale wewnątrz (klatki) super wypas. Polecam.
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie jest źle
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mnie się podoba. Póki co nie ma się do czego przyczepić. Wieczni malkontenci STOP!!! Uśmiechnij się, a świat uśmiechnie się do Ciebie.
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 2
0 człowieczeństwa. totalnie nie mój styl. nie podoba mi się. niekturzy myslą że aby było nowocześnie to musi być wysoko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 60
Niekturzy ? Zero to chyba miałeś z języka polskiego marudo.
Wysoka zabudowa w tym miejscu jest jak najbardziej odpowiednia, widoki z górnych pięter wspaniałe
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest źle
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie podobają mi się takie blokowiska, wolę kameralne malutkie bloki :o)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 56
nie może być innej oceny niż 5. Przecież to wymarzona lokalizacja.
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 1
wyglada świetnie, idealna lokalizacja, szkoda ze mieszkania takie drogie, mnie nie stac na taką nieruchomość. Ale jest bardzo interesująca. Kolory fajne: modny szary z pomarańczą.
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 3
ale niewykonczone , nie dopięte na ostatni guzik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 54
super lokalizacja, infrastruktura tez na 5
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko ok. :)
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelacja
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokażcie mi inne tak dorbrze sytuowane osiedle w Gdańsku, widoki pierwsza klasa...
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda tylko że developer nie zadbał o zieleń i małą architekturę przy osiedlu od strony ul. Meissnera, po ogródkach działkowych pozostał pas niezagospodarowanej ziemi...
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję nazwę Trzy Maszty
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 2
już się okazało.Powstaje 4y moloch,widoki na wzgórza morenowe zamienią sie na ,,zaglądanie sąsiadom w gary" . A na boisku ma szanse powstać 5-ty moloch!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 41
I bardzo dobrze, niech budują, wolę w tym miejscu kolejne bloki niż zaniedbane boiska ze stosami śmieci i psimi kupami co krok, przynajmniej okolica zyska kolejnych zamożnych mieszkańców na poziomie, ewentualnie kilka nowych domówek...
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 4
A do tych sklepów dostanie się ktoś poza mieszkańcami? Bo na głucho płotem obstawione
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 41
Jakim płotem, widać że tam nawet nie zajrzałeś. Freshmarket który działa w budynku C nie jest wcale odgrodzony,to samo Apteka, przedszkole, fryzjer, gabinety dentystyczne,biuro rachunkowe, biuro podróży. Ogrodzonych jest jedynie kilka lokali w budynku B, ale są gabinety dentystyczne i kosmetyczne, bez problemu ochrona otworzy furtkę
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kto to ocenia? Czy ocena architektury jest robiona na podstawie samej nazwy osiedla i stawiania żagla?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 41
Ciekawe kto wytyczył granicę...
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko cena trochę zaporowa : 11 200 PLN/m2.
Ale a to 15 piętro i duża loggia z widokiem na morze
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie stać cię, kup w falowcu
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1