Moja przygoda ze Studiem Retro zaczęła się ponad rok temu, kiedy to próbowałam wyleczyć się z alergii na fryzjerki. Miałam dość pań, które zachowywały się jakby pracowały za karę i obsługiwały klientów taśmowo. Wyszukawszy ten salon za pośrednictwem trojmiasto.pl postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę. Zakochałam się w salonie od pierwszej wizyty- cudowny wystrój, salon prowadzony z pasją, przemiła, zgrana obsługa, grzechem jest nie napomnieć o pysznej kawie :) jednak najważniejszą rzeczą jest jakość prowadzonych usług! Pani Dagmara to fryzjerka niezwykle kreatywna, zna się na rzeczy, za każdym razem pracuje z dużym entuzjazmem realizując moje nowe pomysły i jednocześnie służąc dobrą radą, zawsze wychodzę od niej zadowolona i spełniona. Obie fryzjerki są bardzo nowoczesne, śledzą najnowsze trendy i wdrażają je do salonu. Proszę pamiętać że dobry fryzjer to fryzjer z pasją! Ceny uważam za przystępne, adekwatne do jakości prowadzonych usług. Polecam z czystym sumieniem ten salon, sama stałam się jego stałą bywalczynią. Ostrzegam, Studio Retro uzależnia! :-)