Trzymajcie sie z dala !!!

Wszystkim polecam trzymanie sie z dala od tego miejsca. Najlepsza opinie wydadza efekty ich "pracy", ktore zamieszczam ku przestrodze tutaj:
https://drive.google.com/folderview?id=0B6I04oZVHdTKaUJoNUpfc1Rld28&usp=sharing

Pojawilem sie tam pod koniec wrzesnia celem rozbudowania ramienia, wykonanego pare lat temu gdzie indziej, z ktorego bylem mega zadowolony. Poniewaz sa to wzory filipinskie zostalem skierowany do niejakiego Bartosza, ktory podobno sie w nich specjalizuje. Po wyslaniu mu zdjecia tego co mam stwierdzil, ze bardzo ladnie da sie to rozbudowac na rekaw, o ktory mi chodzilo. Umowilismy sie na pierwsza sesje, na ktora spoznil sie ok. 20 min i praktycznie nie byl do niej przygotowany. Przyniosl potem wzor ktory generalnie podobal mi sie i to jest jedyna czesc tego, co wykonal, ktora moge uznac za akceptowalna. Na drugiej sesji, na ktorej byl juz punktualnie przyniosl propozycje rozbudowy poprzedniego wzoru. Zwrocilem mu uwage, ze po obejrzeniu tatuazu widze nierowne linie - stwierdzil, ze to sie wszystko poprawi. Jednak podczas sesji zobaczylem, ze zaczyna wykonywac tatuaz niezgodnie z tym, co bylo na projekcie. Na moje pytanie co robi ? Bo przeciez na projekcie, ktory m
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Trzymajcie sie z dala !!!

Trzeba się zgodzić z opinią, ten salon już od dawna ma tylko opinię super salonu na mieście a prawda jest taka, że najlepsi już tam nie pracują, zostało tylko amatorskie gwiazdorstwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0