U Kaszuba

Jedzenie na wynos Bary

Gdynia, Narcyzowa 1/22A

Turysta z Bydgoszczy - opinia (1) Zamówiłem dwa małe dorsze +jedną porcję frytek i jedną surówkę, cena 90 zł.... Turysta z Bydgoszczy AS - opinia (1) Rewelacyjny wybór. Każdy coś znajdzie. Wszystko smaczne. AS Marcin, to nie ta knajpa! (1) Ksenofobiczna jest knajpa na Skwerze, ta jest na Witominie, przypadkowo... Na straży
Marcin - opinia (1) ksenofobiczna knajpa. Nie wchodzić ! Marcin Bardzo droga dostawa! (1) Jedzenie dobre ale koszt dostawy to jakaś masakra! Kld Nie polecam (1) Dramat to słowo odpowiednie do tego co dostałem. W placku po cygańsku mięso... Bartosz Super wątróbka (1) Wątróbka z jabłkiem, grochówka, surówka i ziemniaki opiekane bardzo smaczne.... Piotr U Kaszuba - nie polecamy (1) Po raz pierwszy zamówiliśmy w tym barze. Jakość zamówionych potraw bardzo... Zniesmaczona Dobre, wygodnie (1) Smaczne, ciepłe, domowe, szybko, wygodnie, niedrogo. Jarek Polecam (1) Jedzenie bardzo ok, trochę na wzór domowego. Przyjechało szybko i było ciepłe... Bartek Same pyszności! (1) Jedzenie pycha! Miłe zaskoczenie, długo szukałam tak dobrego, domowego... Magda Obsługa nic nie kuma...nie polecam zamawiać (1) Zamawialiśmy do Firmy kilka razy...albo kierowca niechluj porozlewa zupy na... maks znakomite jedzenie (1) Znakomite jedzenie warte polecenia . Dawno nie jadlam tak dobrze zrobionego... klaudia Pierwsza klasa (1) Jestem stalym klientem,jedzenie jest naprawdę super.Nigdy się nie... Mateusz Naprawdę świetna knajpka! (5) Zamawiałam jak do tej pory dwa razy, najpierw kurczaka, dziś karkówkę.... Lia89 polecam (1) Jedzenie jest dobre,porcje duże.Cena jest bardzo przystepna.Czasem trzeba... centrum,Swietojanska Super się zapowiada (1) Brakowało takiego miejsca na Witominie, gdzie można zamówić jedzenie do biura... ddd U Kaszuba,domowe obiady i catering (1) Jestesmy po reaktywacji Apolonii na U kaszuba,domowe obiady i catering.... Szef Pyszne jedzenie i świetna obsługa! (2) Kiedyś raz zamówiliśmy jedzenie na telefon, bo chcieliśmy spróbować czegoś... Jana z Kolna Pycha (1) Widziałam ostatnio reklamę w autobusie, kot Filemon skusił mnie do zamówienia... Patrycja