Karolina S. - opinia (1) Świetnie zorganizowana wycieczka szkolna do Warszawy. Bardzo dobry kontakt z... Karolina S. Marta - opinia (1) Udany wyjazd z uczniami. Pani przewodnik Justyna wspaniale się nami zajęła. Marta KŁ - opinia (1) Polecam BT Unitur. Wycieczka zorganizowana profesjonalnie. Program...
wysoki standard - opinia (1) Profesjonalna organizacja , ciekawy program wysoki standard Małgorzata - opinia (1) Mój drugi szkolny wyjazd zagraniczny z tym biurem i nie ostatni. Serdecznie... Małgorzata Ania - opinia (1) Najlepiej zorganizowana wycieczka na której byłam. Od teraz zawsze wszystko z... Ania Kamilla - opinia (1) Mila obsługa pilotki Pani Żanety oraz profesjonalizm kierowcy Pana Macieja. Kamilla Angelika - opinia (1) Wycieczka dla grupy szkolnej zorganizowana na medal. Biuro obsługi na każde... Angelika Hania - opinia (1) Bardzo ciekawa wycieczka,dzieci zadowolone Hania Agnieszka - opinia (1) Kolejna udana wycieczka z biurem Unitur Agnieszka Agnieszka Stańkowska - opinia (1) Wycieczka szkolna. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Wspaniały hotel,... Agnieszka Stańkowska Jadwiga - opinia (1) Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie. Jadwiga Tomasz Pachulczak - opinia (1) Wychowawcy pod dużym wrażeniem profesjonalizmu pani pilot Elżbiety , dzieci... Tomasz Pachulczak Joanna Chmiel - opinia (1) Współpraca z biurem jest profesjonalna, pracownicy są chętni do pomocy.... Joanna Chmiel M. Lubecka - opinia (1) Miła obsługa i atmosfera. Wzbogacenie wiedzy i wrażeń... M. Lubecka Justyna - opinia (1) Bardzo udana wycieczka szkolna. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Nigdzie... Justyna WLŚ - opinia (1) Jesteśmy zadowoleni z wycieczki zorganizowanej przez Unitur. Nie było żadnej... WLŚ Damian Wasilewski - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z wycieczki organizowanej przez biuro!!!. Wycieczka... Damian Wasilewski Hanna - opinia (1) Biuro turystyczne absolutnie godne polecenia! Korzystałam po raz kolejny z... Hanna Agnieszka - opinia (1) Dobry kontakt, dobrze wszystko zorganizowane, polecam Agnieszka