UPC Różany Stok 6

Temat dostępny też na forum: Karczemki
Dzień dobry,
Wyslalam dzisiaj zapytanie do UPC czy byliby w stanie pociągnąć Internet na Rozany Stok 6, czekam na informację zwrotną od nich. Pani z UPC zapytała czy wiem ile ewentualnie chętnych byłoby jeszcze, żeby skorzystać z ich oferty. W związku z tym pytanie kieruje na forum do przyszłych sąsiadów szeregowców ;)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziś już po terenie naszego mini osiedla pani z ofertą swiatłowodu orange się kręciła. też zbiera chętnych bo podciągneli pod osiedle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, dlatego szukam alternatywy, bo z orange nie mam dobrych wspomnień, w związku z moją ostatnią umową z nimi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja przenoszę cyfrowy polsat z internetem ( uchwyty na antenę satelitarną to pomysł mojego męża), orange nie może mi zaoferować tych kanałów tv co lubię. pozdrawiam sąsiadów :) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Też rozważamy orange, ale w tej ofercie, którą zostawili na drzwiach nie ma samego internetu z telewizją, jest internet + tv + telefon stacjonarny za 89 zł, a nam ten telefon do niczego nie jest potrzebny. Orientował się ktoś czy mają sam internet z TV? I jaka jest cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z Państwa podpisał już umowę z orange na Internet? Niestety mimo tego, ze deweloper powiedział że tylko z orange możemy mieć internet, to orange twierdzi ze nie może na rozanym stoku 6 i 8 sie podłączyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam z orange ale nie kabel tylko internet domowy z ruterem. U mnie śmiga lepiej niż polsatu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

coś podobnego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0