UWAGA!!! Spotkanie Nowa Wyzwolenia!!!

zapraszamy wszysykich na spotkanie Mieszkańców dzielnicy Nowy Port
tzw. Nowa Wyzwolenia ZA i przeciw
28 maja o godzinie 18:00 w ,,auli niebieskiej"
Zespół Szkół Morskich w Gdańsku im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte ul. Wyzwolenia 8,
program:
1. Streszczenie
uchwała nr ix/146/19 rady miasta gdańska
z dnia 25 kwietnia 2019 r.
w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nowy Port w rejonie ulic Kasztanowej i Wyzwolenia w mieście Gdańsku (garaże przy falowcu)
2. Streszczenie podjętych działań przez BRG i wnioskowanej zmiany mpzp Nowy Port-Letnica rej. ul. Wyzwolenia tzw. Nowej Wyzwolenia i Letnickiej
3. Dyskusja o całej tzw. Nowej Wyzwolenia w planowanym przez BRG obecnie przebiegu a także możliwych alternatywach rozwiązaniach.
Wspólny wniosek i uwagi do podpisania oraz złożenia do 13 czerwca.
Strony zaproszone na spotkanie:
️Rada Dzielnicy Brzezno
️Przedstawiciele Letnicy
️Radni RMG Beata Dunajewska i Waldemar Jaroszewicz
️Prywatni właściciele
️Przedsiębiorcy
️Wojewoda
️BRG
️Zarząd Morskiego Portu Gdańsk
️Zarząd SM Kolejarz
️Zarząd Rodzinnych Ogródków Działkowych
️Wspólnoty Mieszkaniowe
️pkp plk inwestycje
️Stowarzyszenia Gdańsk Tworzą Mieszkańcy i Wszystko dla Gdańska
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żenada byłem słuchałem ,mała sala ciasno ,duszno ,brak nagłośnienia ,szkoda słów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Potrafisz się tylko mądrzyć i krytykować. Czy ktoś pomógł przy organizacji tego spotkania, przy wywieszaniu ogłoszeń, wynajęciu sali? Organizatorzy nie spodziewali się takiego odzewu! Może czas najwyższy ruszyć 4 literki i pomóc!!! Jak nic nie zrobimy to wszystko zostanie wybetonowane, ciekawe jak wtedy spojrzysz swoim dzieciom-wnukom które może będą wiedziały jak wyglądają drzewa-na obrazku w TV, spytają się Ciebie gdzie Ty wtedy byłeś? Była grupka ludzi, która chciała coś zrobić ale ja tylko skrytykowałem ich zebranie bo zorganizowali za małą salę i mi duszno było więc poszedłem do domu przed komp.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
gdyby, ktoś, coś chciał to zawsze można spr np. na stronie
https://m.facebook.com/R.D.Nowy.Port/ i spróbować ruszyć 4 literki zamiast tylko krytykować.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to masz argumenty, szanuję. Widzisz najwyższy czas żeby ta dzielnicę zagospodarować ,albo jak Ty piszesz wybetonować , świat poszedł do przodu ,a tu ciągle blaszaki - lata 50-teXX wieku. W dużej części patola ,może nie zauważałeś, warto zobaczyć jak dzielnice portowe wyglądają w zach. Europie ,może już czas .
Pozdrawiam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. Te blaszki nie są reprezentacyjne i w ich miejsce można postawić coś innego ale nie drogę! Jak drogę postawią to niestety nie dość że część aut parkujacych w garażach zacznie parkować pod blokami , przed którymi już nie ma miejsc a do tego dojdzie bardziej ruchliwa droga i nowe bloki. Przez ta drogę zostaniemy oddzieleni- tak jak teraz jest stary i nowy port- będziemy ta brzydką dzielnicą- za betonowymi, nowymi blokami. Jestem za tym aby najpierw zablokować budowę drogi w tym miejscu w którym ona ma przebiegać a pozniej spróbować coś zrobić z tymi blaszakami. Urzad chce się pozbyć problemu bo za większość tych blaszakow najemcy nie płacą! Tak, świat poszedł do przodu ale moze świat nie miał takiego dziadostwa jakie się kryje w miejscu Zakopanego różnymi odpadami jeziora i trującgo komonowego otoczenia!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5