Szukając pocieszenia, poszłam do Pani Racheli. Nie mogąc patrzeć dalej na pochmurne niebo nad moim dachem, otrzymałam u Racheli nowe powietrze, mimo, że wiatrów tu na północy nie brakuje! Cóż nam z tego jak pobierzemy u innej osoby - rad, wskazówek, jak nie będziemy umieli zrozumieć i doświadczać całym sobą tego , co przychodzi do nas? Czemu powietrze - od nowa nauczyła mnie oddychać! Wiele osób, przychodzi do Racheli chcąc usłyszeć, że prawdziwa miłość dopiero do nich przyjdzie. Każda jest prawdziwa. I ta pierwsza i druga i każda kolejna. Wystarczy być tylko uważnym i pozwolić zaufać Racheli, która na prawdę widzi i wie wszystko :D Myśl jest kreacją! Sami tworzymy myślokształty! Dlatego jeśli chcecie skorzystać z usług Racheli powinniście wyzbyć się wszelkich wątpliwości, co do tego, co u niej usłyszycie. Jaki jest sens poznać swoją przyszłość, a w moim przypadku wspólnie z nią odszukać i zaakceptować moje przeznaczenie, jeśli jedną myślą - zwątpieniem można najpiękniejszy widok na przyszłość zamazać, szarawą farbką?
Ale wiecie co, to i tak nic nie da... bo to co mówi Rachela i tak się sprawdza ;) wymyśliłam no i mam!przyszłam do Racheli i uwierzyłam! odczuwam! czyli to nie sen:D