UBEZPIECZALNIA24 Sp. z o.o.

Ubezpieczenia

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Magda - opinia (1) Oferta ubezpieczenia naprawdę bardzo korzystna, Panie bardzo miłe,... Magda Jerzy C. - opinia (1) N dodać nic ująć......................... Jerzy C. Piotr - opinia (1) Pani która nas obsługiwała przy ubezpieczeniu mieszkanie potrafi doradzić i... Piotr
Michał majs - opinia (1) Wszystko szybko i sprawnie, cena oc/ac lepsza niż na promocji w salonie Michał majs Maciek - opinia (1) Pani Żaneta Mazur wymiata. Polecam wszystkim serdecznie! Maciek AZ - opinia (1) Profesjonalna pomoc, dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Polecam :) AZ Daria - opinia (1) Nie jestem zadowolona. Oferta cenowa dobra ale obsługa na średnim poziomie. Daria Michał - opinia (1) Polecam Ubezpieczalnie! W szczególności Panią Aleksandrę Kwasiborska! Michał Monika - opinia (1) Jestem zadowolona z obsługi przez Panią Aleksandrę K.m Monika Izabela - opinia (1) Polecam! Świetny kontakt z Panią Karoliną G. Jestem bardzo zadowolona ze... Izabela Karo - opinia (1) Wszystko poszło sprawnie. Miła obsługa. Polecam! Karo Monika - opinia (1) Od kilku lat korzystam z usług tej Firmy i nie mam zastrzeżeń. Monika Agnieszka - opinia (1) Pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam. Agnieszka Damian - opinia (1) Bardzo sprawnie załatwiona sprawa. Damian Jowita - opinia (1) Super pomocna pani Agnieszka, polecam Jowita Monika - opinia (1) Polecam ubezpieczalnie oraz Panią Karolinę :) Monika Mariusz - opinia (1) Najlepsze oferty i najlepsza obsługa ! Pełen profesjonalizm i super wachlarz... Mariusz Piotr K - opinia (1) Solidna firma , doradztwo, miła atmosfera Piotr K M.S. - opinia (1) Od kilku lat korzystam. Zawsze profesjonalnie! Tym razem obsługiwała mnie... M.S. Justyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i z oferty jaką zaproponowała mi Pani... Justyna