Global - opinia (1) Polecam - świetna obsługa i pełen profesjonalizm Global Daniel - opinia (1) Bardzo profesjonalnie i trafnie dobrana oferta. Polecam serdecznie Daniel Zdzisław - opinia (1) Byłem w tym punkcie jak co roku i moje wrażenie jest nie zmienne.Jestem... Zdzisław
Katarzyna - opinia (1) Bardzo uprzejma, szybka i rzeczowa obsługa, sprawa doboru ubezpieczenia OC i... Katarzyna Beata Jodel - opinia (1) Polecam wszystkim firmę IBIS Ubezpieczenia. Pan Przemek Klinkosz wyszukał dla... Beata Jodel M - opinia (1) Korzystam z usług i pomocy ubezpieczalni w Galerii Morena od paru lat: dwie... M Marek - opinia (1) Bardzo trafna analiza rynku. Dostałem ofertę nawet poniżej stawek... Marek Barbara B - opinia (1) Polecam Panią Aleksandrę Sarnowską Barbara B danielo - opinia (1) Korzystam od lat. Najprostszy i najbardziej korzystny sposób na kupno OC. danielo Paweł - opinia (1) Zdecydowanie polecam obsługę firmy. Dzięki szczegółowej analizie działalności... Paweł Ks - opinia (1) Zawsze super! Od lat wracam po ubezpieczenia. Ks Michał - opinia (1) Polecam korzystanie z napraw bezgotówkowych, szybko i sprawnie, jestem bardzo... Michał szybka reakcja na reklamację (2) Dziękuję ERGO-hestii za szybką i sprawną reakcję na reklamację w sprawie... Zbigniew Podczaski Małgosia - opinia (1) Świetna obsługa, profesjonalne podejście. Małgosia Andrzej W. - opinia (2) Swietna i profesjonalna obsługa! Bardzo szybko i sprawnie! Andrzej W. Anna - opinia (1) Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Anna Anna - opinia (1) Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Anna Kasia - opinia (1) Profesjonalna obsługa. Ocena: 10/10!! Kasia wery - opinia (1) Super, bardzo pozytywnie. Zdecydowanie polecam! wery Ania - opinia (1) Szybko, miło i profesjonalnie od lat. Polecam. Ania