wszystkim chcącym zmienić dotychczas wykonywany zawód, dotychczas niespełnionym zawodowo, poszukującym nowej pracy i chcącym świadomie jej szukać i ją podejmować. Warsztaty były bardzo dobrze zorganizowane i poprowadzone na wysokim merytorycznie poziomie. Nie miałam uwag co do treści i czasu trwania, nie miałam poczucia zmarnowanego czasu, wręcz przeciwnie miałam wrażenie że płynie on za szybko. Między kolejnymi spotkaniami warsztatowymi były przerwy, to pozwalało na dobre przepracowanie wewnętrzne materiału i siebie? Dzięki warsztatom, ale nie ma co ukrywać, również dzięki obecności innych uczestników i osoby prowadzącej, określiłam moje silne strony, moje predyspozycje zawodowe, mój nowy zawód. Jednym z efektów warsztatów było odpowiedzenie sobie na wiele trudnych pytań związanych z moimi możliwościami, predyspozycjami, talentami, zrozumiałam w czym naprawdę jestem/mogę być dobra i dlaczego? Ponadto z takim bagażem nowej wiedzy, potencjału dowiedziałam się jak szukać nowej pracy, a kiedy już zaproszą mnie na rozmowę rekrutacyjną, jak na niej rozmawiać. Zdecydowanie polecam udział w tych warsztatach.