Ul. Toruńska w okolicy Śluza 6

Witam , mam pytanie w temacie ulicy Toruńskiej w Gdańsku oraz szkoły podstawowej znajdującej się opodal na Śluza 6. Co myślicie o tamtych rejonach jak i o samej szkole? Planujemy przeprowadzkę wraz z małżonką i 8 letnim dzieckiem właśnie w tamtej okolicy i zastanawiamy się czego można się spodziewać bo sam wizerunek kamienic nie przemawia do nas. Czy okolica jest spokojna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Okolica w miarę ok. Ale szkole to polecam na Biskupiej Gorce, na ul. Na Stoku. Male klasy, kameralna, nauczyciele przyjaźnie nastawieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki za odpowiedź. Szkołę sprawdzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam szkołę nr 4 na Łąkowej, mała, kameralna, wszyscy się znają. Moja córka tam chodziła 6 lat i miło wspomina. Zapisaliśmy tam córkę chociaż do podstawówki przy ul. Śluza mieliśmy znacznie, znacznie bliżej i nigdy nie żałowaliśmy tej decyzji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SP nr 65, bo o tę pytasz, nie cieszy się dobrą opinią. Spora część dzieci z naszego osiedla uczęszczał do SP nr 50 na Grobli IV. Wróciła także SP nr 67, przed reformą edukacji było tam Gimnazjum nr 8. Nie wiem jaki teraz będzie tam poziom, ale lata temu ( przed poprzednią ref. edukacji :)) ta szkoła uchodził za dobrą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...