maria - ocena (1) Tak wyjątkowych wyrobów cukierniczych nigdy nie jadłam. Niebo dla... maria Cukiernik - ocena (1) Najlepsza cukiernia!!!! Pod każdym względem Cukiernik Dan - ocena (1) Bardzo fajne miejsce na terenie trójmiasta. Pyszne wypieki i super miła... Dan
Kasia - ocena (1) Kawosze..to miejsce jest dla Was! Do tego te ciastka.. przepyszne! Kasia Seb - ocena (1) Mistrzostwo smaku Seb Agnieszka - ocena (1) Najlepsze lody jakie jadłam!!!!!! Agnieszka Aneta - opinia (1) Pyszne ciastka, a ich gelato są niczym z Włoch! Polecam z całego serca Aneta Kasia - opinia (1) Coś niesamowitego, co za smaki. W ustach się rozpływa. I wszystko mega... Kasia Józef,bożena e. - opinia (1) Jesteśmy zachwyceni smakami i obsługą. Polecamy wszystkim szukającym... Józef,bożena e. Michał - opinia (1) Ciastka, kawa i lody naprawdę na wysokim poziomie. Istne arcydzieła... Michał Maciej - opinia (1) Fantastyczne ciastka, poezja smaku - i pięknie podane. Zawsze tam wpadam jak... Maciej magda12 - opinia (1) Uwielbiam za kawę i financiera. Cos wspanialego i uzalezniajacego. magda12 Anna Tymińska - opinia (1) Doskonałe nowoczesne smaki. Nie do podrobienia. Perfekcyjny nie tylko smak... Anna Tymińska gnostyk - opinia (1) W Gdańsku najlepsza cukiernia i kawa , nie wiem jak w Sopocie , Gdyni. gnostyk Kamila - opinia (1) Desery to niebo w gębie (ciastko z mango niezwykle orzezwiające, nie za... Kamila Adam - opinia (1) Świetne miejsce! Zupełnie inne doznania niż na Hemara. Na pewno większy wybór... Adam