Rewelacja (1) Byłam w Urzędzie we wtorek kiedy jest dłużej otwarty, przed sobą miałam... Aleksandra bardzo pomocny (1) Rozmawiałam dzisiaj z Kierownikiem, który w bardzo przystępny sposób... Ana Dzisiaj byłem (1) Sprawa zajęła mi 10 minut wraz z wypełnieniem dokumentu i oczekiwaniem na... Rafał
c0396 - opinia (1) Czas oczekiwania na złożenie dokumentów stosunkowo krotki.i Szybka,mila i... c0396 Wymiana paszportu dla dziecka. (1) Przy skladaniu dokumentow, i innych czynnosciach bardzo milo profesjonalnie i... hanna Eliza jaworska - opinia (1) W kwietniu podczas naszego urlopu w Gdansku zlozylam wniosek o paszporty dla... Eliza jaworska Najlepiej przed płudniem byłem pirwszy i ostatni:) (3) Nie zdążyłem wypełnić papierka,ledwo uiściłem w kasie a tu mój numerek na... rowerowy potop POCHWAŁA (1) W dniu 7 stycznia 2014 roku byłem złożyć wniosek paszportowy pobrałem numerek... Bronisłąw Kilka cynnych wskazowek!!! (2) Plusy: miła obsługa informacji,nawet krotki czas oczdekiwania do okienka.... Sopocianin Magda - opinia (1) Bardzo miła obsługa, panie maja dużą cierpliwość do dzieci a paszport... Magda Szybko 14dni i pełna kultura (1) Szybko 14dni i pełna kultura krzysztof nowy paszport (1) Jestem z Kwidzyna mam bliżej do Malborka, ale w Gdańsku obsługa jest na... Anna ok (1) szybko i sprawnie klient OK (1) tak powinno byc i jest LesMach fotograf (5) czy na terenie urzędu znajduje się fotograf żeby zdjęcia zrobić ? axaxax wtorek godz 17 (2) W urzędzie byliśmy we wtorek godz 17 02,brak numerków .Zpytałam się czy... ala niestety nie jest super (12) No więc wtorek, po g. 14-00, numerków brak, ostatni wydany chwilę wcześniej... hikarunogo ...również pracuję w Gdyni... (1) ...jednakże zadzwoniłem do urzędu w Gdańsku, dowiedziałem się, że mogę złożyć... sys ...również pracuję w Gdyni... (1) ...jednakże zadzwoniłem do urzędu w Gdańsku, dowiedziałem się, że mogę złożyć... sys Szkoda, że trzeba wziąć wolne w pracy (2) Pracownicy bardzo pomocni ale trzeba swoje odstać w kolejce. Pracuję w Gdyni... raftepes