Małgorzata - opinia (1) Zagapiłam się i mimo, że ważność paszportu skończyła się w lutym ja ruszyłam... Małgorzata super obsługa (1) Pani w okienku i w kasie bardzo miła, super obsługa szybko konkretnie i... anita Obsługa na 6 (1) Specjalne podziękowania dla P.Marii Gruczka za przemiłą i profesjonalną... Mariusz i Danuta Pietrulewicz
Było super! (1) To było niesamowite, Panie super, pełna kultura. Dziękuję! Prusik SOPOCIANIE MOGĄ W GDAŃSKU I W GDYNI SKŁADAĆ WNIOSKI (2) w Gdyni - opłaty robimy w Skoku - co generuje dodatkowy koszt, w Gdańsku -... KAWA Dżejms - opinia (1) We wtorki jest czynne dłużej (do 17:30) ale i ludzi jest więcej , i o numerek... Dżejms To się nazywa urząd !!! (3) Szybko sprawnie oby w Polsce przybywało takich miejsc ! Kris Kompetetnie i przyjażnie (1) Wczoraj tj.15-go marca w godz.14.oo - 15.oo byłam obsługiwana przez trzy... Kazimiera Dybikowska Skandal! (9) We wtorek prosiłbym o skrócenie czasu pracy do godziny 12, co by urzędnicy... PPP ekspresowo, kompetentnie i przyjemnie (5) Dziękujemy Pracownikom Urzędu, szczególnie p. inspektor Glińskiej za... petenci z zameldowaniem czasowym dziękuję i polecam (1) Miło, kompetentnie, bez przeszkód - dziękuję Ania Biuro błyskawica (5) Ludzie nie są przyzwyczajeni to takich miejsc tak to wszystko dzieje się... Borko Urząd po godz. 15:00 (3) Brak numerków na złożenie wniosku, panie wydające paszporty praktycznie... Pio Szybko, sprawnie i na luzie (3) Miło, szybko, sprawnie. Do urzędu wszedłem z uśmiechem na twarzy, a wyszedłem... S. plusy i minusy (3) plus - zlozenie wniosku sprawnie, bez specjalnie duzej kolejki, ogolem pelna... Tadek MINUS (2) O godzinie 14 zabrakło numerków-ostatni wydany to 127 i w kolejce był tylko... Robert czas (2) bylem na poczatku lipca i jestem zadowolony, chociaz.... liczylem, ze... tom ... i można jechać na wakacje (2) Wczoraj odebrałam upragniony paszport, nastawiłam się na miesiąc czekania, a... -a- rewelacja (2) Składałam wniosek dzisiaj - w poniedziałek i jestem w kompletnym szoku, trzy... eloonia Biuro Paszportowe (2) wtorek w samo południe, po 10 latach wymiana paszportów szok i... Mirek