Urząd Stanu Cywilnego

Urzędy stanu cywilnego

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 52/54

pomoc w skorygowaniu danych (1) Pani z pok.25 bardzo solidnie zajęła się moją sprawą. Bardzo dziękuję.... Stanisław Sekściński Profesjonalnie i przyjemnie (1) Aż miło iść do urzędu Szymon USC Dgynis (1) Świetna obsługa powyżej wszelkich oczekiwań . Panie włącznie z Panią... Emilia Stanisz
Miło zaskoczona (1) Bardzo miłe i co najważniejsze, kompetentne Panie. Wszystko można załatwić... www wysoka jakość obsługi (1) Bardzo wysoki standard obsługi, niezwykle kompetentna i miła Pani... Magda wspaniale panie urzedniczki (1) Cudowne miejsce, telefonicznie,mailowo moglam zalatwic mase spraw,tkroe... Dominika P Pomoc przy organizacji ślubu w plenerze! :-) (1) Witam Serdecznie, Jako firma organizująca i dekorująca śluby w plenerze... Dekori ~ Dekoracje Ślubne dokumenty wrzesien 2013r. (1) dzwonilam z niemiec pani ,ktora odebralam tel.byla bardzo mila i na wszystkie... viola super (1) Brałam Ślub w USC w Gdyni. Panie urzędniczki super! miłe, uprzejme, bardzo... Agnieszka Obrażona urzedniczka (1) Witam, miałam okazję zadzwonić do tego urzędu. Przedstawiłam swoją sprawę, na... mama65 Hania - opinia (1) Po pierwsze, Panie zawsze odbierają telefony; jeśli nie mogą pomóc -... Hania dokumenty (1) naprawde potwierdzam,miszkam w niemczech dzwonie dosyc czesto..i bardzo mile... ewa.dornbrach Bardzo przyjazny urząd (1) 2 x skorzystałam: raz osobiście, raz telefonicznie. Panie naprawdę życzliwe i... Lena