Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem.

Usunęłam ciążę 7 miesięcy temu. Teraz bardzo chciałabym mieć dzidziusia, staramy się z mężem już od trzech miesięcy i nic . Czy to jest możliwe, że zostało mi coś uszkodzone podczas zabiegu ? co powinnam teraz zrobić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem.

prowokacja...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem.

też tak myślę . . .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem.

pewnie prowokacja :)




ale odpiszę, żeby dziewczyny myślące o aborcji wiedziały jakie mogą być komplikacje :P

http://lublin.republika.pl/skutki.html

http://www.scumdoctor.com/Polish/pregnancy/abortion/Medical-Complications-Of-Abortions.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem.

wróć do Jezusa, On na Ciebie czeka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem.

jesli to nie prowokacja to po prostu adze wziyte u ginekologa i badanie, on rozwieje wszelkie watpliwosci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem.

Mam taką koleżankę, która też usunęła ciąże parę lat temu, czemu to zrobiła?: była z chłopakiem trzy lata kiedy to się stało ale on ,okazało się, że jest nieodpowiedzialnym draniem, który myśli tylko o sobie a właśnie kończył służbę wojskową SG i później tam dostał pracę więc nie było przeciwwskazań mieć dzidziusia ale jak ona zadzwoniła do niego że jest w ciąży to kazał jej poczekać że zaraz oddzwoni no i oddzwonił ale już z nr. tel do lekarza robiącego te zabiegi. Nawet z nią nie porozmawiał ani nie pokazał się przez tydzień czasu u niej dopiero jak umówił ich do lekarza to wziął ją za rękę i ją tam zaprowadził. Ona miała miesiąc czasu żeby go przekonać a on odp. jej: Nie mam kasy na bachora i mi jej szkoda wole te pieniądze mieć na podróże....Ale ona chciała tego dziecka ale od nikogo by nie miała pomocy kończyła jej się umowa co okazało się po tym że jej nie przedłużyli, a rodzice wywalili ją by z domu wiedzące że jest w ciąży do niego, który nie chciał jej i dziecka. I tak musiała usunąć:( i zostawiła tego drania, który okazał się później damskim bokserem!!
Od roku jest szczęśliwą mężatką i chcą mieć dzidzię ale coś nie wychodzi długo bo przed ślubem też już próbowali i próbują nadal....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usunęłam ciążę, i znów chciałabym w nią zajść, ale mam roblem.

Takie pytania to zadaje się specjalistom, czyli ginekologom i to w gabinecie, a nie tutaj, na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (41 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

gdzie na masaż ciała w gdyni? (46 odpowiedzi)

może znacie jakieś miejsce, gdzie można się udać na masaż ciała. Jakieś niedrogie spa czekam na...