Usuwanie blizn - gdzie najlepiej?

Witajcie
Posiadam blizny, dość widoczne, których chciałabym się pozbyć.
Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś SKUTECZNY salon kosmetyczny lub inny zakład zajmujący się usuwaniem blizn?
Zależy mi przede wszystkim na skuteczności, a przy tym, żeby nie przepłacać.
Dobrze było by, żeby była to Gdynia, ale to też nie jest warunek konieczny jeżeli w grę wchodzi skuteczność.
Proszę doradźcie!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usuwanie blizn - gdzie najlepiej?

z bliznami najlepiej do lekarza, dermatologa estetycznego, lub chirurga plastyka. Jeśli są duże, lub głębokie to najlepiej laser - NIE MYLIĆ Z IPL, na który szkoda kasy. Dobrych lekarzy w Gdyni jest kilku i mają niezbędne doświadczenie i sprzęt. Jako kosmetyczka z długoletnim stażem doradzam idz do lekarza, a nie kosmetyczki. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usuwanie blizn - gdzie najlepiej?

czemu odradzasz kosmetyczkę?
Ile może wziąć lekarz za jedno spotkanie? słyszałam ze lekarze medycyny plastycznej to najdrożsi lekarze.
A jak wybrać już lekarza to czym sie sugerować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usuwanie blizn - gdzie najlepiej?

Co do lekarza to zapytaj na forum, ja znam opinie o lekarzach z Gdyni od moich klientek i każda poleca kogoś innego ( Zdzitowiecki, Toboła, Olszański)
Co do kosmetyczki to należy pamiętać, że kosmetyczki na blizny polecają najczęściej mikrodermabrazję i kwasy, przy głębszych bliznach taka terapia jest zdecydowanie niewystarczająca. Wydasz sporo kasy i terapia będzie bardzo długotrwała. Pamiętajcie,że kosmetyczka pielęgnuje cerę, doradza, a nie leczy. Ja dosyć często spotykam się z przekraczaniem kompetencji przez moje koleżanki po fachu, przekonane że dadzą sobie radę , bo przecież mają taką wiedzę i cud maszyny. Skutki takiej ignorancji panie leczą długo, dlatego polecam lekarza i laser. W Gdyni gabinet laseroterapii masz na Mściwoja i tam też możesz udać się na konsultację do lekarza( często mają promocje dla nowych klientek) życzę powodzenia i pozbycia się blizn :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usuwanie blizn - gdzie najlepiej?

Dziękuje Cie bardzo, ale mam jeszcze jedno ostatnie pytanie.
Jak wygląda porównanie koszta zabiegów w zakładach kosmetycznych i u lekarzy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Usuwanie blizn - gdzie najlepiej?

Koszty zabiegów u lekarzy dermatologów,a u kosmetyczek są dużo wyższe, myślę,że ok 50-70%. Trzeba też pamiętać o tym,że lekarze robią kwasy w dużo wyższych stężeniach co daje lepsze efekty.
W razie pytań zapraszam: kosmetolog2012@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak rozumiem, chcesz zdecydować się na laserowe usuwanie blizn? Musisz do tego zabiegu odpowiednio się przygotować. Sam zabieg wywołuje podrażnienia na skórze po nim, należałoby więc tą skórę odpowiednio zabezpieczyć przed drobnoustrojami i warunkami zewnętrznymi. Może w tym pomóc krem Octenicare, który wytworzy na skórze barierę ochronną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam zastosować krem Octenicare. Wiem co sobie pomyślisz - że na pewno nie jest skuteczny i stracisz na niego czas i pieniądze, ale jesteś w błędzie! Też tak myślałam, jednak krem przyniósł naprawdę fajne efekty. Dlatego też Ci go polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

leczenie trądziku (114 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...