Utoppia

Medycyna naturalna i alternatywna

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 25/25

Nic nie dzieje się przypadkiem... (1) Taki nagłówek,gdyż naprawdę coś dzieje się po coś... Trafiłam do P.Kamili... Monika Opinia (1) Jestem bardzo szczęśliwa, że poznałam wspaniałego Człowieka dr Kamilę. Jest... Elżbieta Stępniewska Z reka na sercu polecam to miejsce kazdemu, kto czuje,ze potrzebuje pomocy - zarowno od strony fizycznej, jak i emocjonalnej - (1) Zdecydowalam sie na wizyte zachecona pozytywnymi opiniami - i naprawde bardzo... Anna
Profesjonalizm, wiedza i skuteczność (1) Znam p. Kamilę od lat i ogromnie cenię jej profesjonalne, uważne, ciepłe i... Anna Akupunktura (1) Od pięciu lat od kiedy mój mąż zachorował jestem stałą klientką pani Kamili.... Klient Droga do Zdrowia (1) Przez dluzszy czas szukalam w Trojmiescie osoby wyspecjalizowanej w... Basia polecam! (1) Zdecydowanie polecam panią Kamilę przede wszystkim z uwagi na jej... Alicja Tu znajdziesz pomoc (1) Z pomocy Kamili Kostki korzystałam wiele razy. Mam do niej zaufanie, bo... Ewa Orwid polecam (1) Serdecznie polecam p. Kamile, kobietę która leczy dusze i ciało :) sandra Pomoc natychmiastowa (1) Pani Kamila udzieliła mi natychmiastowej pomocy swoim profecjonalizmem przy... Danuta Michał - opinia (1) Korzystam z zabiegów akupunktury przez cały rok i bardzo mi pomogły, przede... Michał cos niesamowitego (1) Nie wiem jak to robi, ale to robi i najwazniejesze ze to dziala. Polecam... tomasz uwolnienie sie od emocji-polecam (1) To byl strzal w dzisiatke.Wizyty u Pani Kamilii,ogromne zaufanie do niej i... Marianna POLECAM (1) Pani Kamila jest najlepszym fachowcem jakiego znam.Irydologia to dla mnie był... Basia