Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny, UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!! Dziś zadzwonił do mnie jakiś typ z firmy Imperia i poinformował mnie, że w związku z moim udziałem w konkursie ( niby w lutym ub. roku ,choć za cholerę nie przypominam sobie bym w nim brała udział)wygrałam ekskluzywną włoską bieliznę warta 80 zł. Warunkiem jej odebrania jest opłata przesyłki w wysokości 19,90. Powiedziałam , że rezygnuję, czym zaskoczyłam pana. Zapytał o powód, wiec powiedziałam, że nie mam zamiaru płacić za żadna przesyłkę. Szczerze trochę mi śmierdziało, bo jeszcze nigdy nie musiałam pokrywać kosztów przesyłki za nagrodę. Poszperałam w necie i znalazłam:http://zapytaj.onet.pl/Category/026,003/2,27690036,Czy_ktos_z_slyszal_o_wloskiej_firmie_imperial.html
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/telefonicznie-zamowila-probke-ekskluzywnej-bielizny-teraz-grozi-jej-komornik/y28q7.

Ha, no czasami i blondynka potrafi włączyć tryb myślenia ;P
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

No właśnie o tym dziś w Dzień Dobry TVN w przeglądzie prasy Bartka Węglarczyka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisac do tvn uwaga oni sobie rade daja

Napisac do tvn oni sobie rade daja
zgłaszac na policje !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Ja od razu podarłam !!!! Ludzie nie dajcie się zastraszyć !!!! NIC IM NIE PŁAĆCIE !!!!! Zadzwonił również jakiś gość obcokrajowiec rzekomo z tej firmy windykacyjnej i pyta się kiedy zapłacę ? powiedziałam, że nigdy a on dlaczego ? ponieważ nie podpisałam z tą firmą żadnej umowy on mi tam zaczął swoje , że telefonicznie ją zawarłam a ja mu swoje , że aby taka umowa doszła do skutku muszę ją podpisać z wszystkimi warunkami drogą elektroniczną lub na papierze i to że jak towar wysyłają bez zawarcia takowej umowy to wyłącznie na swoją odpowiedzialność !!!! Jeszcze coś próbował mówić ,krótko i na temat skomentowałam , że nic nie będę płacić i szkoda mojego i jego czasu . podziękował i się rozłączył . Jeszcze raz NIC NIE PŁAĆCIE TYM OSZUSTOM !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Nie badz taka cwana,ja nikomu przez tel nie podawalam swoich danych a skad maja? Z banku np,czy tam nie ma ze zgadzam sie na przetwarzanie swoich danych?Podpisujac umowe z telefonia,tak samo jest ze wyrazam zgode na przetwazanie swoich danych,wypelniajac gdzies jakas ankiete,to samo,kupujac przez internet,mamy to samo.Wyrazamy zgode na przetwarzanie danych nie wiedzac,ze mozemy pasc ofiara oszustow.Teraz wiem,zenigdzie nie dam zgody na udostepnienie swoich danych czy tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

ja tez dzwonilam pod warszawski numer i nikt nie odbieral,albo linia byla zajet.a teraz strasza mnie windykacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Zgłaszałaś na Policję ? Przyjeli zgłoszenie ? Ja zgłosiłam trzy tygodnie temu i od tamtej pory cisza .Podobno wysłali na adres Radomski pismo w wszczęciu postępowania ale czy dotarło ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Hej mam ta sama sytuacje. Byłam u rzecznika praw konsumenckich , należy nic z tym nie robić, aż Wkoncu im sie nie bedzie opłacało tego wysyłać. Powiedział ze nawet jeśli założy sie im jakas sprawę to i tak bedzie trudno ich zlokalizować, wiec szkoda naszego czasu. A jeżeli nic sie nie podpisywało, a oni tez naciągając nie informują o całym regulaminie to taka ich nagrana rozmowa jest niczym dla prawa :) G.... nam mogą zrobić, to tylko kwestia naciągania , rzerują na ludziach którzy sie wystrasza i im zapłacą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!! Musimy działać razem!!!!!!!!!!!! Wszystkie dziewczyny czy kobiety oszukane przez niby firmę t2l international llc - zgłaszamy całą sprawę na policję!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak będzie nas więcej szybciej znajdą tych oszustów!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajmy się razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

do mnie też wysyłają żądania zapłaty, coraz to wyższe, ostatnio to nawet dzwonią i też straszą jakimiś konsekwencjami, owszem jak jakaś głupia dałam się nabrać i wyraziłam zgodę na otrzymanie tej przesyłki, ale potem w terminie wysłałam odstąpienie od umowy i tą nieszczęsną przesyłkę bez otwierania jej, za potwierdzeniem odbioru. Też nie rozumiem, że nie ma sposobu na takich naciągaczy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

No ja z firma ta walczę od marca,aktualnie firma nie istnieje a jedynie w jej imieniu windykator Centaur Word jakiś tam który żada ode mnie 148 zl a niczego nie dostałam,odsyłałam na rózne podane adresy,Radom,KIELCE wARSZAWA nie wiem z ukrytego nr dzwonią,konto szwajcarskie podaja i zapłac nawet w ratach pytam za co?30 zl straciłam za wysłane do nich listy polecone priorytety żeby sie odwalili a oni żyć nie daja ,nie wiem dlaczego za takich oszustów nie zabierze sie policja,działaja przecież na terenie całej Polski.Na facebooku wbić tą firme to sa wpisy ile osób strasza i naciągają jakieś bezprawie w państwie.Wypełnij jakąś ankiete w internecie to numer lata po całym świecie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

nic nie płacić i zignorowa zapłate
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re :Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Można skierować pismo o możliwości stosowania przez przedsiębiorcę nieuczciwych praktyk rynkowych oraz naruszenia zbiorowych praw konsumentów do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na adres: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, plac Powstańców Warszawy 1 pok. 116, 00-950 Warszawa tam zajmują
sie takimi sprawami trzeba uzasadnić wzystko w piśmie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Czyli co? Mam założyć sprawę w sądzie? Przecież za to trzeba zapłacić? Czy mam czekać aż mnie podadzą do oni do sądu? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Temat rzeka. Też sie dałam kiedyś na to nabrać. co gorsza wiedziałam o tym, że wcześniej nabrała się na to moja koleżanka z pracy! W moim przypadku do zapłacenia było chyba 29,99 zł/. Jak odebrałam, to za chwile znowu przyszło i tak w kołko i w kołko. Poltem do mojego męża zaczeły przychodzić maszynki do golenia (też je ponoć wygrał). W końcu nie mogliśmy się ogarnąć z tego badziewia :P Sprawa skończyła się w... sądzie. Co ciekawe to oni mi założyli sprawe, ja wystraszona pojechałam a od nich nikogo nie było. Sędzie przyznał mi racje i powiedział, że i tak dość długo zwlekałam było wcześniej dać sobie z nimi spokój. Ponoć takich spraw jest w sądzie na pęczki. Oni myślą, że się nie zjawisz na sali, a wtedy wyrok jest zaoczny na ich korzyść. Najgłupsze jest to, że bielizne damska możesz kupić teraz za grosze w kazdym sklepie i na pewno taniej niz te ich 19,99 zł czy 29,99 zł. No cóż, człowiek nie wiedział to musiał płacić, a jak mówią głupich nie sieją tylko sami się radzą :)

Dzięwczyny nie dajcie sie im nabierać.
Pozdro dla Gdynianek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

mam podobny problem ale do mnie nie przyszła żadna paczka ale wezwanie do zapłaty, jeśli mogłabys podac mi nt tleefonu pod który dzwiniłaś żeby zrezygnowac bardzo bym była ci wdzieczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Łatwo powiedzieć.Lecz kiedy rano dzwoni miły głos kobiecy to ....?szwajcarska firma kojarzy się z czymś precyzyjnym.Napisałam szwajcarska bo i na taką firmę oszukują.Uwaga na oszustów!!!!!!!!!!!!!!!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

niestety ja również odebrałam paczke i dla spokoju zaplacilam za nia,i niestety drogie panie po dobrym pol roku przyszedł do mnie list z firmy windykacyjnej ze ni zaplacilam za paczke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

hej tez wlsnie dostalam listy od tej firmy windykacyjnej ze szwajcari, niewiem kompletnie co zrobic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Tak wlasnie ,,wysylalam na wszystkie adresy podane ,i kazda pzresylka wrocila a ja drugi raz placlam :( dzisiaj dzwonil do mnie jakis i starszyl a ja go z gory a on bym sie nie denerwowala,,i nie pozwolilam mu dokonczyc rozmowy i sie wylaczylam ,,i cos zalatwilas jak poszlas do rzecznika z tymi papierami??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Mam identyczną sytuację, nie otrzymałam od nich paczki a dostałam, ze muszę zapłacić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zostałam okradziona przez kuriera-co robić (89 odpowiedzi)

Dziś przyszedł kurier dpd z paczką za pobraniem 177 zł. Miałam 200 zł,on nie miał wydać....

Czy ktoś byl w Areszcie Śledczym w Wejherowie? (6 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie. Czy ktoś przebywal, odwiedza/ł pracuje lub pracowal w Zakladzie karnym w...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (16 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...