Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny, UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!! Dziś zadzwonił do mnie jakiś typ z firmy Imperia i poinformował mnie, że w związku z moim udziałem w konkursie ( niby w lutym ub. roku ,choć za cholerę nie przypominam sobie bym w nim brała udział)wygrałam ekskluzywną włoską bieliznę warta 80 zł. Warunkiem jej odebrania jest opłata przesyłki w wysokości 19,90. Powiedziałam , że rezygnuję, czym zaskoczyłam pana. Zapytał o powód, wiec powiedziałam, że nie mam zamiaru płacić za żadna przesyłkę. Szczerze trochę mi śmierdziało, bo jeszcze nigdy nie musiałam pokrywać kosztów przesyłki za nagrodę. Poszperałam w necie i znalazłam:http://zapytaj.onet.pl/Category/026,003/2,27690036,Czy_ktos_z_slyszal_o_wloskiej_firmie_imperial.html
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/telefonicznie-zamowila-probke-ekskluzywnej-bielizny-teraz-grozi-jej-komornik/y28q7.

Ha, no czasami i blondynka potrafi włączyć tryb myślenia ;P
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

503841210 platinum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

do mnie z numeru 503 841 193
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak, pewnie...

Racja... Zawsze szybko kończę rozmowy z ofertami przez telefon. Już raz dałam się wkręcić, a później dużo stresu kosztowało mnie wykręcenie się ze wszystkiego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tak, pewnie...

Trzeba uważać na takie rzeczy i najlepiej nie podejmować decyzji przez telefon bo przeważnie to podpucha.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

dzisiaj dzownił do mnie koleś z numeru 503 840 896. Teraz przedstawiają się jako firma Platinium, i teraz na topie jest amerykańska firma, a numer mają niby stąd, że brałam udział w internetowym konkursie w....2014 roku, ale niestety Pan nie wie na jakiej stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

do mnie z numeru 503841122
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Ja mam dość istotne pytanie: czy w trakcie rozmowy telefonicznej podawałyście swoje dane? Adres, miejsce zamieszkania, pesel itd? mężczyzna znał moje imię i nazwisko, choć nie brałam udziału w żadnych badaniach. W trakcie rozmowy powiedziałam, że kategorycznie odmawiam i rozłączyłam się, nie podając żadnych danych osobowych. Po przeczytaniu kilku postów na ten temat wciąż się boję, że prześlą mi to do domu, a nie mam zamiaru płacić za coś, na co nie wyraziłam zgody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, pewnie...

Zgłoście to do telewizji i pokażcie swoje twarze, żeby cały kraj mógł się z was śmiać:-) Ja po prostu nie mogę zrozumieć, jak można dawać się wrobić w takie bzdury??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Magda ja identycznie Ty tez dostalam w styczniu i ostatnio znowu 3pray i taka sama cena, odeslalam napisalam oswiadczenie mam nadzieje ze dadza spokoj (odeslalam na adres ktory byl na kopercie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

ja za to wygralam amerykanska bielizne hehe odeslaslam im i napisalam stosowne oswiadczenie jak narazie spokoj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Cześć dziewczyny. Też niestety zostałam w to wrobiona.. Pierwszą paczkę dostałam w styczniu jakoś i miałam do zapłaty 19.70 chyba za przesyłkę. I w tym znajdowały się różowe majtki, które niby były za 80 zł.. Za to dzisiaj dostałam 3 pary majtek z tej samej firmy, taki sam krój.. i za przesyłkę muszę zapłacić 79.70..Naciągacze i oszuści.. Widać podrobioną pieczątkę... i dziwne jest to, że kurier nie woła od nas pieniędzy tylko trzeba na konto. Ja nie zapłacę ani za tą ani za tą.. bo jeszcze na konto się mogą włamać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

ten adres jest nieprawidłowy !!!!! to miał być adres zwrotny a taki nie istnieje odesłałam przesyłkę bo pisałam odmowę kilka miesięcy wcześniej i mieli mi już nic nie przesyłać listonoszka przesyłkę mi zwróciła i muszę dodatkowo zapłacić za zwrot bo adres jest nieprawidłowy. w czwartek ide ze wszystkimi papierami listami potwierdzeniami i kopiami zerwania umowy do rzecznika praw konsumenta!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Najlepiej zgłosić to to TV potwierdzam! Też się nabrałam i muszę to odkręcić. Takich ludzi powinno sie karać!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

A na jaki numer dzwonilas? Mam taka sama sytuacje i chce to odkrecic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

i jeszcze 503 841 125
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

dzwoniłam na infolinię tak jak podaliście wyżej. dzwoniłam ze 20 min z 2 telef. zanim ktoś raczył odebrać. Telefonicznie nie przyjęli odstąpienia od umowy, kazano mi złożyć na piśmie.!!!!!!!!!! trzeba to zgłosić to tv żeby większe grono kobiet się o tym dowiedziało
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

do mnie też dzwonili. 11.03.2015. Oczywiście się nabrałam, ale coś nie dawało mi spokoju. Zaczęłam szukać po internecie , że to wielkie oszustwo.ALE CZŁOWIEK GŁUPI!!!!!!!!!!!!! Poczytałam trochę i jutro będę dzwonić. Powiadomię wszystkich o rezultatach. Też byłam w szpitalu!? Do mnie dzwonili z nr 503841064 i 503841169
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Do mnie też dzwonili.
Z tego numeru: 503-840-860
Powiedziałam, że dziękuję i się rozłączyłam. Nie chciałam słuchać prób namawiania.

Bądźcie czujne :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Mnie też to spotkało. Zadzwoniła pani i poinformowała mnie że wygrałam włoską bieliznę wartą 80 zł ale muszę zapłacić koszty wysyłki ,odmowilam i rozlaczylam się .Kilka dni później przyszła paczka której nie przyjęłam. Za miesiąc otrzymałam upomnienie w wysokości 40 zl za niezaplacenie za przesyłkę której nie odebrałam. Później przyszło kolejne wezwanie do zapłaty 80 zl kilka dni temu zadzwonił pan ze jak nie zapłacę to przysle mi komornika .Sprawę zglosilam na policję .Nie mam obowiązku płacenia ,nie podpisywalam żadnej umowy. Dziewczyny nie dawajcie się walczcie o swoje .Nie dorabiajmy oszustów .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Do mnie też dziś zadzwonili z numeru 503841027. znał moje nazwisko i adres. Mówił ze wygrałam. Prosił o pesel ale nie podałam. To mnie zdenerwowało. Po co pesel do bielizny??? Powiedziałam ze jak trzeba pesel to rezygnuję. Boję się jednak ze i tak wyślą. Podawał swoje nazwisko nale nie zapamiętałam. Oddzwaniałam ale nie odbiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zostałam okradziona przez kuriera-co robić (89 odpowiedzi)

Dziś przyszedł kurier dpd z paczką za pobraniem 177 zł. Miałam 200 zł,on nie miał wydać....

Czy ktoś byl w Areszcie Śledczym w Wejherowie? (6 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie. Czy ktoś przebywal, odwiedza/ł pracuje lub pracowal w Zakladzie karnym w...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (16 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...