Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny, UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!! Dziś zadzwonił do mnie jakiś typ z firmy Imperia i poinformował mnie, że w związku z moim udziałem w konkursie ( niby w lutym ub. roku ,choć za cholerę nie przypominam sobie bym w nim brała udział)wygrałam ekskluzywną włoską bieliznę warta 80 zł. Warunkiem jej odebrania jest opłata przesyłki w wysokości 19,90. Powiedziałam , że rezygnuję, czym zaskoczyłam pana. Zapytał o powód, wiec powiedziałam, że nie mam zamiaru płacić za żadna przesyłkę. Szczerze trochę mi śmierdziało, bo jeszcze nigdy nie musiałam pokrywać kosztów przesyłki za nagrodę. Poszperałam w necie i znalazłam:http://zapytaj.onet.pl/Category/026,003/2,27690036,Czy_ktos_z_slyszal_o_wloskiej_firmie_imperial.html
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/telefonicznie-zamowila-probke-ekskluzywnej-bielizny-teraz-grozi-jej-komornik/y28q7.

Ha, no czasami i blondynka potrafi włączyć tryb myślenia ;P
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

mam pytanie jak długo czekaliscie na przesyłke, ja czekam juz miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Czy rezygnację wyslalaś po otrzymaniu przesyłki, czy wcześniej ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Czy rezygnację wysłała sposób otrzymaniu przesyłki, czy wcześniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Ja tydzien temu dzwonilam na nr ktoty podali jako Centrum Obsługi Klienta +48 22 100 40 77 (8:00-16:00) Dzwonilam kilka minut po 8.
Od razu sie dodzwonilam i zglosilam rezygnacje. Pan zapewnil ze juz rezygnacja przyjeta, dodalam ze rozmowe nagrywam.
To wystarczy , nie trzeba wysylac pisemnych rezygnacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Tak, wszystkie dane, tzn adres i nr tel podany jest w paczce,
Jutro sprobuje oddzwonic, dodatkowo do mnie dzwonili z nr 503840871 oraz 503841193
ciekawe info jest na stronce
https://www.facebook.com/t2cinternational

25 grudnia 2014 roku weszła w życie ustawa o prawach konsumenta oraz zmiany w Kodeksie cywilnym. Nowe zasady dotyczą zakupów w sklepach tradycyjnych, w Internecie i na pokazach. Konsumenci zyskali też nowe możliwości przy składaniu reklamacji.
TELEMARKETING na początku rozmowy konsultant musi poinformować, że dzwoni, aby zaproponować zawarcie umowy. Powinien się przedstawić oraz podać dane firmy, którą reprezentuje. Sprzedawca zobowiązany jest następnie potwierdzić treść proponowanej umowy na papierze lub innym trwałym nośniku. Umowę uważa się za zawartą, jeżeli konsument po otrzymaniu jej treści wyrazi na nią zgodę na papierze lub innym trwałym nośniku i przekaże ją przedsiębiorcy. Co ważne, nie jest możliwe zawarcie umowy wyłącznie na podstawie zgody wyrażonej przez konsumenta w czasie rozmowy telefonicznej ze sprzedawcą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

nie, włochato.
olewam kanciarzy, moga mi przysyłać setki pczek, wszystko leci do kosza. Niech próbują - ich wola . G... ode mnie dostaną. moe iśc do sądu co mi tam. Zobaczymy jak na tym oszuści wyjdą ! Tylko frajerzy im płacą.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Czy ktoś może napisac czy na paczce znajdowały sie dane firmy nr kontaktowy bo centrum obsługi klienta i czy był jakis regulamin w tej paczce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

a mozesz dac numer do tego biura w Warszawie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Witam.mam ten sam problem.Napisz mi proszę czy wszystkie dane do tej firmy znajdowały się w paczce? Bo jeszcze do mnie nie dotarła i nie wiem czy odebrać czy nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Oni mają bardzo duzo takich numerow zaczynajacych sie na 503. Uwazajcie na nich! Tez zmagam sie z nimi od tamtego roku. Jak cos dam znac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

~aga jak napisałaś tą rezygnację czy napisałaś ją przed otrzymaniem pierwszej przesyłki za promocyjne 19,90 i skąd wiedziałaś jaki masz numer klienta?
ps. podałąbyś wzór takiej rezygnacji ?
udało ci się nie otrzymywać od nich żadnej przesyłki?
dzwoniłaś też do nich z rezygnacją ?

kurcze spać nie moge przez te cholerne GACIE !

i na podstawie jakich ustaw się powoływałaś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

czy któraś z Was ma możliwość podania treści tego regulaminu i uprzedzić innych do przeczytania jego.
kurczę czy jest tu jakaś osoba która z nimi wygrała i się odczepili....
bede działać z rezygnacją od poniedziałku bo teraz w weekend nic nie zdziałam i jeszcze skontaktuje się z rzecznikiem
czytając che to jak najprędzej zakończyć i nie płacić za jakieś przesyłki kolosalnych kwot.

to jak kto posiada ich regulamin ? bedziemy wdzięczni za jego udostępnienie oczywiście firma platinum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

i jak przyszło coś ? a masz ich namiary adresowe ? mi podał firmę platinum czekam na odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

właśnie dziś dzwoniłam na nr który mi podali...co prawda 3 min czekalam...ale nie odpuściłam i powiedziałam ze rezygnuje z dalszej współpracy...bielizna nieadekwatna do ceny, i wole sama wybierać niż w ciemno. Rozmowa była nagrywana więc powinno być ok. Polecam samemu nagrywać tą rozmowe ;) uprzedzić że też się nagrywa... :) i z głowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Prosze mi napisac ktos kto juz dostał tą przesyłke co tam jest w srodku jest jakis regulamin jak odwołąć kolejne dostawy, jest numer do centrum czy biura obsługi klienta?? Do mnei wydzwaniali kilka dni z kilku numerów i wreszcie odebrałam głupio zrobiłam oj i sie zgodziłam, Pani z którą rozmawiałam powiedziała mi ze pierwsza przesyłka 19.90 (bielizna z USA) jak bede zadowolona to beda przysyłać kolejne juz drozsze ponad 30 zł (dokładnie nie pamiętam) a jeśli nie bede chciała to bede miała na paczce numer do centrum obsługi klienta, wystarczy krótki telefon i można zrezygnowac z kolejnych przesyłek. W sumie wsyztsko mi ta Pani powiedziała co zrobic zeby juz więcej nie dostawac tych paczek. Prosze mi napisac jeśli ktos juz dostał zadzwonił i jak udało mu sie zrezygnowac z kolejnych przesyłek??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

czy ktoś moze mi napisac czy jeśli przyjmie sie paczke i zadzwoni na nuer obsługi klienta i odmówi to dadza spokój. Też dałam sie nabrac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

https://www.facebook.com/bieliznaimperia?fref=nf
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Facetom wkreacją za darmo maszynki do golenia na testy... a po odebraniu przesyłki dowiadujesz sie kolezko, ze zawarles umowe na rok na odplatna dostawe ostrzy... łyso ci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

hej a tą pierwsza przesyłke zaplaciłas?wzielas te figi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

U mnie dokładnie ta sama gadka: że wypełniłam w szpitalu ankietę, że wygrałam eksluzywną bieliznę, muszę jedynie pokryć koszty wysyłki bla bla bla To samo co u Was :) Grzecznie podziękowałam pani, pani dalej swoje, że to super okazja, że za darmo, że warto...bardzo namolna była. w końcu nie wytrzymałam i wypaliłam, że po ciąży mam tak wielki tyłek, że w żadną super majtki się nie zmieści. No i dała sobie spokój :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaginiony: Jacek Adamczyk (16 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Czy ktoś byl w Areszcie Śledczym w Wejherowie? (6 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie. Czy ktoś przebywal, odwiedza/ł pracuje lub pracowal w Zakladzie karnym w...

Zostałam okradziona przez kuriera-co robić (89 odpowiedzi)

Dziś przyszedł kurier dpd z paczką za pobraniem 177 zł. Miałam 200 zł,on nie miał wydać....