Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziewczyny, UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW!!! Dziś zadzwonił do mnie jakiś typ z firmy Imperia i poinformował mnie, że w związku z moim udziałem w konkursie ( niby w lutym ub. roku ,choć za cholerę nie przypominam sobie bym w nim brała udział)wygrałam ekskluzywną włoską bieliznę warta 80 zł. Warunkiem jej odebrania jest opłata przesyłki w wysokości 19,90. Powiedziałam , że rezygnuję, czym zaskoczyłam pana. Zapytał o powód, wiec powiedziałam, że nie mam zamiaru płacić za żadna przesyłkę. Szczerze trochę mi śmierdziało, bo jeszcze nigdy nie musiałam pokrywać kosztów przesyłki za nagrodę. Poszperałam w necie i znalazłam:http://zapytaj.onet.pl/Category/026,003/2,27690036,Czy_ktos_z_slyszal_o_wloskiej_firmie_imperial.html
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/telefonicznie-zamowila-probke-ekskluzywnej-bielizny-teraz-grozi-jej-komornik/y28q7.

Ha, no czasami i blondynka potrafi włączyć tryb myślenia ;P
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Jakby komuś było potrzebne to adres korespondencyjny

Centrum Obsługi Klienta T2C
INTERNATIONAL LLC
Ul. Smulikowskiego 1/3
00-389 Warszawa

tel: +48 221004077 czynne w dni robocze od 8 - 16
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

witam a na jaki adres takie pismo wysłać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Numery telefonów z których trzy razy próbowali do mnie dzwonić. Platinium czy Platinum firma 503840939. Drugi 503840758, trzeci 503841047
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Witam drogie Panie. Jak daje się zauważyć kobiety były , są i nadal będą naiwne. Jakoś nikt nie oferuje mężczyznom przez telefon bielizny itp.
Dzisiaj w internecie wszelkiego rodzaju bieliznę a zwłaszcza majtki można kupić po 2 zł. za sztukę , a wy naiwne, młode Panie dajecie się naciągać przez telefon na kosztowne wydatki i późniejsze kłopoty z tym związane nie widząc towaru i nie czytając warunków umowy.
Dzisiaj należy przyjąć bezwzględną zasadę; - jeśli będę cokolwiek chciała sobie kupić, to sama sobie wybiorę w sklepie lub necie to na co ja mam ochotę, a nie to co mi ktoś obcy narzuca . Tym bardziej przez telefon nie widząc rzeczy oferowanej ! I o tym należy pamiętać przez całe swoje życie jak również mówić o tym swoim dzieciom . Takie niestety są teraz czasy,gdzie jeden drugiego w Polsce próbuje oszukać. Natomiast w ankietach nie należy podawać swoich danych.
Tyle mówi się w TV o różnych oszustach,domokrążcach i ich sposobach, a jak widać nie dociera to do niektórych.
Nawet, gdy ktoś zaoferuje do zapłacenia koszt wysyłki zaledwie za 2 zł. to wystarczy 100 tys. naiwnych Pań i ten "ktoś" w krótkim czasie ma na koncie 200 tys.zł.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Haha, do mnie przed chwila z tym samym tekstem zadzwonila babka i tez byla mega namolna. W koncu powiedzialam ze maz mi kupil 10 par majtek pod choinke i nie mam juz miejsca w szafie, rozesmiala sie i dala spokoj :)
Kolezanka moja powiedziala ze nosi tylko gacie z golfem i tez dali jej spokoj ;-p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

do mnie dziś dzwonili ! na pytanie moje skąd mają numer typek odpowiedział że w szpitalu po urodzeniu wypełniłam ankietę! dokładnie ten sam bajer bielizna amerykańska pokrywam koszty przesyłki tylko....facet lekko namolny ale go spławiłam! tak więc dziewczyny uważajcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Życzę sobie i Wam pozytywnego rozwiązania sprawy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

To treść odstąpienia:
OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY
ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta
(Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy zawartej drogą telefoniczną dnia 12.01.2015r. z numeru 503840758 dotyczącej usługi, dostawy produktów ekskluzywna bielizna z USA.
Niniejszym oświadczam również, że nie chcę otrzymać żadnych następnych próbek produktów, które były przedmiotem umowy z dnia 12.01.2015r. zawartej za pośrednictwem numeru 503840758.
Oświadczam również, że nie wyrażam zgody na dalsze wykorzystywanie moich danych osobowych i wnoszę o usunięcie ich z Państwa bazy danych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

T2C INTERNATONAL LLC dzwonili do mnie w pn. 12.01.2015 powołując się na ankiety, które wypełniłam w szpitalu po ur. dziecka, do pudełka Dzidziuś i Nebeskiego Pudełka. W ankietach wyraża się zgodę na wypożyczanie naszych danych osobowych różnym firmom, min., T2C. Zaproponowali mi ekskluzywną bieliznę z USA. Odmówiłam 2 razy, a za 3 machnęłam ręką i się zgodziłam na wysyłkę pokrycie jej kosztów 19,99. Kolejnego dnia zorientowałam się w necie, że to oszuści i zadzwoniłam do Rzecznika Praw Konsumenta. Okazało się, że moja zgoda to zawarcie z T2C umowy na odległość. Umowę taką można odwołać w terminie 14 dni od rozmowy z konsultantem. Cudowne majtki przychodzą już po tym terminie i nie da się już odwołać chyba, że się ma na nich jakieś silne dowody. Ja odwołanie wysłałam dzisiaj (polecony priorytet z potwierdzeniem odbioru). Ksero też sobie zostawiłam w razie tzw. w. Jeżeli majtki przyjdą, to je odeśle, bo nie przychodzą poleconym, ani paczką tylko zwykłym listem. To, co przyjdzie w kopercie sfotografuje, bo ponoć te majtki wyglądają jak z bazaru, a nie jak ekskluzywne to kolejny haczyk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Hej. Do mnie też dzisiaj zadzwoniła przemiła Pani i poinformowała mnie, że ma niesamowity prezent: amerykańska bielizna w cenie 85 jak dla mnie za darmo tylko muszę pokryć koszty wysyłki 19,90. A ja głupia dałam się w to wkręcić!!! Masakra!!! Teraz nie wiem czy odebrać, ale wydaje mi się, że nie odbiorę tej przesyłki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

PS. Jak zapytałam o stronę internetową na której mogłabym się zapoznać z ich ofertą i wtedy podjąć decyzję to miły :) Pan poinformował mnie, że są nową firmą i dopiero startuje ich strona internetowa. To mnie zaciekawiło, dlatego weszłam z ciekawości zobaczyć "co straciłam" :D i widzę, że dokładnie tyle ile się spodziewałam. Więc drogie dziewczyny nie zgadzajcie się na nic co oferują ZA DARMO! Najlepsza rada :) Jeszcze raz pozdrawiam KAsia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Właśnie dzwonił do mnie Pan, który podał się za przedstawiciela marki PLATINUM i wciskał mi ten sam kit (tzn. o kosztach przesyłki i nie ponoszeniu dalszych konsekwencji jak nie będę chciała już nic więcej zamawiać). Też był bardzo zdziwiony, że nie chcę ekskluzywnej bielizny (u mnie była firmy amerykańskiej) i chyba z 5x pytał jaki rozmiar może wysłać zanim dotarło, że nie może!!! 503 841 097 to numer z którego do mnie dzwoniono, pozdrawiam Kasia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

a dodzwonilas się na jaki nr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Ja własnie dostałam przesyłkę oni zmienili siedzibę i teraz firma nazywa się T2C INTERNATIONAL LLC i w polsce adres korespondencyjny to ul. Smulikowskiego 1/3 00-389 Warszawa ( z dopiskiem Centrum Obsługi Klienta T2C INTERNATIONAL LLC ) ale polecam od razu zadzwonić na infolinię : + 48 22 100 40 77 ( w dni robocze 8-16) i odstąpić od umowy, trochę ich przycisnąć jeśli nie będą chcieli i powinni ostąpić ja zdecydowalam zapłacić te 20 zl za swój idiotyczny błąd ale jeśli jeszcze nie dostałyście paczki to może uda się to ominąć POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

no wlasnie jak powinien wygladac wzor odstapienia od umowy? ja jestem w takiej samej sytuacji ;/ nabralam sie na wygrana ale na szczescie mozna wszystko cofnąc. pamietjcie tylko zeby nie otwierac tej malej, rozowej paczuszki z majtkami bo nie bedzie mozliwosci cofniecia kosztow czy nawet wycofania sie z umowy. wg praw konsumenta macie 10 dni od daty dostarczenia wysylki na odstapienie od umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Dziś dostalam taka właśnie przesylke amerykańska bielizna . z tego co tu czytam to wszystko jest to samo tzn zmieniają się nazwy firmy ale dziwnym trafem każda z nich ma dokładnie ten sam adres . zastanawiał się czy wgl fatygowac sie o wysyłanie im jakiegos odstąpienia od umowy . prawda jest taka ze nikt nie udowodni czy paczke otrzymalam mógł się list zagubic żadnego potwierdzenia odbioru nie otzymalam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

mogłabyś pokazać swój wzór odstąpienia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

mi paczkę wrzucili normalnie do skrzynki...za nic nawet nie zapłaciłam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Czy wie ktoś, która to firma proponowała amerykańską bieliznę ? czytając fora natknęłam się na wiecej niż jedną firmę i teraz już nie wiem gdzie wysłać rezygnację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Uwaga na oszustów ! Wygrana włoska bielizna

Wyślij zwykłe odstąpienie od umowy nie podając numeru myslę, że to wystarczy. Ja na paczkę czekam miesiąc czy nawet dłużej i dalej nie ma... Wyślę teraz odstąpienie od umowy i tyle ile można czekać, bo jeszcze będą wysyłali mi wezwania do zapłaty za paczkę, której nie dostałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy ktoś byl w Areszcie Śledczym w Wejherowie? (6 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie. Czy ktoś przebywal, odwiedza/ł pracuje lub pracowal w Zakladzie karnym w...

Zostałam okradziona przez kuriera-co robić (89 odpowiedzi)

Dziś przyszedł kurier dpd z paczką za pobraniem 177 zł. Miałam 200 zł,on nie miał wydać....

Zaginiony: Jacek Adamczyk (16 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...