Roman Rybak - ocena (1) Nie mogłem sobie wyobrazić lepszego doświadczenia zakupu samochodu używanego!... Roman Rybak XYZ - opinia (1) Versus Dealer Samochodów Używanych z Gdyni zasługuje na bardzo pozytywną... XYZ Roman - opinia (1) Bardzo ładne miejsce, piękne samochody i duża oferta. Nawet mają własny kanał... Roman
zbigniew - opinia (1) zakup auta przebiegł bez problemu, wszystko wraz z kredytem na auto... zbigniew polecam (1) 2 lata temu zakupiłam samochód, który teraz bez najmniejszego problemu... Natalia bezproblemowa sprzedaz na morskiej. (1) bezproblemowo sprzedane 2 auta. adam bus Tak powinien wyglądać każdy autokomis (1) kupiłem auto sprowadzone z USA, już w ogłoszeniu była adnotacja o wypadkowej... Dr_Gdynia Zdecydowanie polecam! (1) Bardzo sprawnie i profesjonalnie. Samochód jest super! W 100% polecam! Krzysztof Jaworski POLECAM! (1) Auto zgodne z opisem , a pan Adam bardzo uprzejmy! :) Klaudia Sprzedali nasze Volvo szybko i sprawnie! 100% polecamy (1) Wystawiliśmy samochód do komisu i umówiliśmy się na 7 dni. W tym czasie... Żuchlińscy Samochód z USA! Super wybór u tego dilera! (1) Wymarzyliśmy sobie samochód duży, 7 osobowy dla naszej całej rodziny!... Tomasz Rabun Tylko Versus Gdynia (4) POLECAM!!! Rzetelna i profesjonalna Firma. Bezproblemowa sprzedaż. Przemiła... Zadowolona Versus ul. Morska profesjonalna obsluga (1) z czystym sumieniem polecam autohandel przy ulicy morskiej z Gdyni - Pan... Marek Spełniają marzenia (1) Krótko i na temat... jeśli nie mają konkretnego dla Ciebie auta na placu -... Aneta Tak, polecam (1) Rzetelna obsługa, nie kręci nie oszukuje. Samochody najwyższej klasy.... Magda Polecam (1) Z całego serca polecam, bardzo rzetelna firma. 100% na tak ! Bogdan Zasługują na ocenę (1) Witam wystawiam pozytywny komentarz gdyż uważam iż zasługują na taką ocenę Kobal Super Dealer (1) Niezwykła życzliwość i profesjonalizm robią wrażenie! daw.daw.74@wp.pl Tak, kupiłabym w komisie ponownie. A przynajmniej w Versusie, z którego pochodzi mój Peugeot 107. (1) Transakcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Powiedziałam, że szukam... Halina polecam (1) Sprawny zakup, auto rewelacyjne, zgodne z opisem. polecam Kamila