VII Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Uczeń - ocena (1) Najgorsze więzienie w gdansku. Nie mozna nic robic Zabieranie uczniom praw Uczeń Kika - opinia (3) Ej, nie jest źle... fajna atmosfera, ludziom się coś chce, nauczyciele spoko,... Kika Kacper - opinia (2) Szkoła zamiata problemy z uczniami pod dywan. Zamiast zrobić konkretny... Kacper
dobra szkoła (1) Opinia rodzica.Szkoła przygotowała moje dziecko do matury , którą zdała a tu... sylwia Polecam (1) Poziom nauczania, jest wysoki, wystarczy tylko słuchać na lekcjach i uczyć... uczeń NIE POLECAM!!! BREAKING NEWS!!! (1) Jestem w tej szkole pierwszy rok ale coś czuje że w te wakacje przepiszę się... Histeryk Nie polecam. (1) Uczęszczam do tej szkoły dwa lata i jest coraz gorzej. poziom nauczania... Xyz pomocy!! (2) chciałabym iść do tej szkoły bardzo uczę się dobrze i zależy mi na dobrym... Pomocy NIE POLECAM!!!! (1) Na początku może trochę dobrych aspektów o VII LO (niestety nie jest ich tak... anonimowy Nie bójcie się, spróbujcie, zobaczcie :) (2) Ukończyłam w tym roku VII LO i szczerze nie żałuję decyzji, którą podjęłam.... Anonim Po szkole. (4) W 2014 roku skończyłem VII LO , nauczycieli prawie wszystkich wspominam... Empire Bardzo polecam VII LO w Gdańsku (1) W internecie krąży trochę przestarzałych opinii o tym liceum. Naprawdę warto... CleverOneW Dobra szkoła, nie bójcie się śmieło! (4) Bardzo dobre liceum, nauczyciele przywiązują indywidualną uwagę do ucznia,... Marta Nauka języka angielskiego (6) Zastanawiam się nad wyborem tego lic ze względu na język ang. Ilu jest u was... To-maszek Tragedia. (13) Juz na samym starcie odradzam szkołę. JEST TRAGICZNA! Pod każdym względem.... niezadowolona Moja opinia o szkole (3) Jako, że ukończyłem tę szkołę, pragnę o niej napisać kilka słów. Szkoła nie... Czesiek5555 Nie taki diabeł straszny... (5) Ukończyłem w tym roku (2015) to liceum i nie mam jakoś powodów do narzekań.... Krisso A co z atmosferą? (3) To pytanie do uczniów lub absolwentów. Wiadomo, to liceum z gimnazjum i... Niepewna Kilka słów na temat szkoły (2) Jako absolwent tej placówki pragne napisać o niej parę zdań. Nauczyciele są... absolwent opinia (3) Przyszłam do tej szkoły w tym roku i uważam, że nie jest super fatalną szkołą... ~uczeń liceum