Veidik

Temat dostępny też na forum: Jasień
Witam,
Jak państwo są zadowoleni z czynszu a dokładniej jego skladdnikow:
- opłata za wywóz nieczystosci- czy ktoś widział kontenery w pomieszczeniach na śmieci?
- utrzymanie techniczne nieruchomosci - taka wysoka opłata jak byśmy mieli zaraz usuwać usterki slornordu na własny koszt,
- kosz utrzymania hali garażowej - co takiego tam robią ze aż 50 zł trzeba płacić od nowości nie widziałem żeby ktoś tam coś mył ( no chyba ze sąsiad samochod)
- utrzymanie czystości - jak narazie to tylko raz widziałem że mopem zmoczyli kafle ba czystością tego nie można nazwać nie mówiąc nic o czystości kolo bloku

Veidik widać że potrafi liczyć tylko robić nie ma komu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Veidik

A jakie osiedle masz na myśli? Na II etapie dwóch potoków nie mogę narzekać. Pan ogrodnik codziennie się kręci wkoło bloków, wyrywa nawet malutkie trawki spomiędzy płyt chodnikowych, zimą odśnieżał nawet w święta, cała zieleń jest super utrzymana. Hali garażowej nie mamy więc tu się nie wypowiem. Sprzątaczka sprząta 3 razy w tygodniu, co prawda niezbyt dokładnie, ale ja się nie czepiam. W wiacie smietnikiwej pod moim blokiem są kontenery na wszystkie śmieci, a raczej przed wiatą są kontenery na plastik/metal, papier, szkło a w środku na zmieszane, mokre i dodatkowe na szkło i plastik. Fajnie by było, gdyby jeszcze niektórzy sąsiedzi umieli użyć mózgu przy wyrzucaniu śmieci, bo inaczej opłaty za wywóz wszyscy poniesiemy wyższe "za karę" za niesegregowanie.
Co do opłaty za utrzymanie techniczne to się nie wypowiem, bo nie wiem jak w innych blokach, może mają liczne usterki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0