Via Flora

Temat dostępny też na forum: Chełm
Inwestycja powstanie w obrębie zielonej i spokojnej części dzielnicy Chełm. Zaletą lokalizacji są rozwinięta infrastruktura lokalna, dogodny dojazd do centrum Gdańska zarówno komunikacją miejską jak i samochodem oraz bliskość terenów rekreacyjnych i tras spacerowych.

W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje sklepów, punktów usługowych, placówek ochrony zdrowia, szkół oraz przedszkoli. Miłośnicy ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobają mi się takie nieduże kameralne osiedla, mnie jednak skusiło ceną osiedle gdańskie tarasy, poza tym strefa fitness na dachu też do mnie przemawia, lepsze to niż ogólnodostępna siłownia na osiedlu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tam ma powstać droga dwupasmowa z tramwajami.
Szkoda, że inwestor nie ujmuje tego w swoich pięknych prezentacjach.
"Cała Trasa P-P liczy sobie 1.7 km, z tego zbudowany odcinek to 900 metrów. Wciąż na wybudowanie czeka ośmiuset metrowy kawałek. I to właśnie ten odcinek połączy okolice pętli tramwajowej na Chełmie z ulicą Małomiejską."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba dobrze, ze bedzie tramwaj.

To dla niektorych duzy plus,bo nie kazdy chce stac w korkach.
Minus ze moze byc glosniej ale to przeciez miasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda , że nie prowadzi się w tym rejonie równolegle żadnych prac drogowych umożliwiających normalne połączenie z obwodnicą lub z Trójmiastem . Obecne w szczytowych godzinach bardzo trudno wyjechać zarówno poprzez Orunię czy przez Chełm . Blokowane są wszystkie zamierzenia w tym kierunku .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno określać jako spokojne miejsce . Teraz słychać tam Małomiejską a potem trasę P-P z linią tramwajową .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem co łączy tę inwestycję z Chełmem.

Cała inwestycja jest na terenie dzielnicy Orunia Św. Wojciech. Nawet droga wjazdowa to Madalińskiego nie Ptasia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8