Villa Jaśkowa Dolina

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz
Inwestycja powstanie na styku dzielnic Wrzeszcz i Morena, przy pełnej zabytkowych willi Jaśkowej Dolinie. Taka lokalizacja zapewni prestiż zamieszkania pod jednym z najbardziej cenionych w Trójmieście adresów, a jednocześnie bliskość kompleksowej infrastruktury dzielnicowej Moreny. Szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje znajdują się w pieszej odległości od osiedla.

Osiedle sąsiadowało ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystko super i nawet lokalizacja fajna ale ceny niższe są na Jasieniu dlatego chcę kupić mieszkanie przy kartuskiej 420b na tym nowym osiedlu z fitnessem na dachu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19
Szkoda tylko że później żadna firma sprzątająca nie utrzyma tego na odpowiednim poziomie...a czynsz do spółdzielni nie jest z gumy. Spółdzielnie umowy na utrzymanie czystości podpisują z firmami atrakcyjnymi cenowo, a to nie przekłada się na jakość. I później się dziwią że utrzymanie roczne mieszkania 80 m2 kosztuje tyle co domu jednorodzinnego 150 m2.
Tu siłownia, tam rowerownia, sauna fińska, bramki i ochrona jak na lotniskach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie pięknie ale cena z kosmosu.
Trzy przystanki dalej mieszkania są teraz po nie całe 8000/metr a tu zaczyna się od 12000.
Cena odstrasza
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
100 metrów dalej po 7-9k/m2 było Ambiente.
Mieszkania od strony ulicy będą głośne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogo powiadasz... Teraz sprzedają najgorsze mieszkania od ulicy lub wjazdu do hali garażowej. Drogo to będzie jak zaczną wystawiać te z ostatniego etapu na skraju lasu :I
Przyznaje że ceny zaporowe, Jaśkowa jest i będzie ruchliwą drogą ale mnie bardziej zastanawia ile na tym osiedlu będzie słońca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba bardziej Villa Piecki-Migowo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
1. Po drugiej stronie ulicy jest strzelnica. Kilka razy w tygodniu strzelają, tak że słychać w promieniu 1.5 km. No chyba, że jakieś pancerne szyby zamontują w oknach
2. Skręt w lewo w kierunku Wrzeszcza będzie dla ludzi o mocnych nerwach
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
"2. Skręt w lewo w kierunku Wrzeszcza będzie dla ludzi o mocnych nerwach" - Zwłaszcza latem, gdy będą musieli na ścieżce rowerowej uważać, na rowerzystów rozpędzonych z górki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce super blisko las cisza spokuj nawet strzelica obok podobno jest sprzedana pod daweloperke wiec nie będzie głośno ale te ceny za metr miały być niższe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Długie ściany z jednym małym oknem gdzieś z boku. Ktoś przedłożył estetykę zewnętrzną nad wartość wnętrza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wspomniano w jednym z poprzednich komentarzy, wyjazd z osiedla w lewo i próba włącznia się do ruchu na Jaśkowej, to może być super przygoda lub okazja do dłuuugiej medytacji.
W połączeniu z masakrycznymi korkami na Jaśkowej w godzinach 7-9 i 16-18, medytacja może zmienić się w drzemkę. Alternatywnie można skręcić w prawo i postać w korku półgodziny dłużej. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że za jakiś czas na górze Jaśkowej ma pojawić się linia tramwajowa, to skręcając w prawo lepiej doliczyć całą godzinę.

Tak więc wyjeżdżając z niby ekskluzywnego osiedla, będziemy mieć zszargane nerwy już o poranku. Z powodu samego wyjazdu.

Patrząc na to, że kawałek dalej powstaje ogromne osiedle z 15-pietrowymi budynkami, Jaśkowa może niedługo stać się jedną z najbardziej zakorkowanych ulic Gdańska.

Podsumowując: wyjazd z osiedla tylko dla najwybitniejszych mistrzów kierownicy lub dla ludzi, którzy już pogodzili się z myślą, że ich życie może się zaraz skończyć.

Myśląc o końcu życia płynnie przechodzimy do kolejnego wątku, jakim są ceny za m2. Kosmicznie!
A przecież odległość od ulicy jest bardzo mała, więc tym, którzy zamieszkają w dwóch lub trzech pierwszych budynkach od Jaśkowej, pozostaje tylko współczuć. Cytując piosenkę: Będzie głośno, będzie (nie)radośnie. Za to spalin będzie pod dostatkiem.
Na szczęście po drugiej stronie Jaśkowej jest strzelnica, więc jeśli znudzi się warkot silników i chór klaksonów, łatwo będzie o inne dźwięki. Może dlatego takie dziwnie małe okna są w mieszkaniach, żeby szyby nie wibrowały od wystrzałów.

Ciekawe, czy developer zagospodaruje jakoś las graniczący z osiedlem. Chociąż najbliższe otoczenie. Na planie nie ma żadnego placu zabaw, żadnego miejsca "socjalnego". Więc może jedynym socjalnym przeżyciem będzie spotkanie wrzeszczańskiego żulka, bo akurat żulkowie bardzo lubią ten las, szczególnie od strony Jaśkowej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak wspomniano w jednym z poprzednich komentarzy, wyjazd z osiedla w lewo i próba włącznia się do ruchu na Jaśkowej, to może być super przygoda lub okazja do dłuuugiej medytacji.
W połączeniu z masakrycznymi korkami na Jaśkowej w godzinach 7-9 i 16-18, medytacja może zmienić się w drzemkę.
Alternatywnie można skręcić w prawo i postać w korku półgodziny dłużej.
Jednak biorąc pod uwagę fakt, że za jakiś czas na górze Jaśkowej ma pojawić się linia tramwajowa, to skręcając w prawo lepiej doliczyć całą godzinę.
Tak więc wyjeżdżając z niby ekskluzywnego osiedla, będziemy mieć zszargane nerwy już o poranku. Z powodu samego wyjazdu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chociaż fakt 14-15 tyś za metr to nie jest cena dla każdego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0