Villa nad miastem

Temat dostępny też na forum: Siedlce
Villa nad miastem powstaje w niewielkiej odległości od centrum Gdańska. Jednocześnie położenie w pobliżu ulicy Kartuskiej i Armii Krajowej oznacza szybki dojazd do obwodnicy. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji nie brakuje zieleni. Znajduje się tu także niezbędna infrastruktura miejska: lokale usługowe, szkoły, ośrodki zdrowia i szpitale.

Villa nad miastem zaprojektowana została jako ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwotny projekt firmy dickman wyglądał znacznie,znacznie lepiej!szkoda,że został zmieniony!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niewielki budynek, który powstanie na działce na samej górze, będzie fajny widok z okien!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
od PB EKO nie należy zbyt wiele wymagać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak dla mnie totalna porazka. dzialka, na ktorej powienie stanac dom jednorodzinny, zostanie pokryta w maksymalnym stopniu blokiem z wieloma mieszkaniami.Gdy teraz naocznie widac budowe, to przerazenie bierze,jak wcisniety został ten budynek na taka dzialke...a obok jest dzialka niezabudowana,co bedzie, gdy wlascieil tam zbuduje kolejny blok- apartamentowiec, to wtedy bedzie super widok nie na miasto, ale do mieszkania sasiada....
Jest to klasyczny przyklad budynku, ktory nalezy pokazywac studentom architektury, jak nie pownno sie projektowac,zeby nie zeszpecic otoczenia..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
tam nie będzie nigdy wieżowców bo maksymalna zabudowa to dwa piętra(plan zagospodarowani terenu) działka poniżej jest prywatna(ale raczej nikt tam nic nie zbuduje bo jest pod dużym skosem i wybudowanie muru oporowego to koszt kilkuset tysięcy a nawet gdyby się ktoś pokusił to działka jest dużo niżej niż Villa nad Miastem. Budyneczek wyszedł bardzo ładny no i jest widok na stare miasto i nawet morze widać !!!! a w koło piękne budynki z niską zabudową, nie ma blokowisk no i centrum blisko 10-15 min spacerkiem na stare miasto, tramwaje i autobusy pod nosem. Jak dla mnie raj na ziemi :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1