Dorota - opinia (1) Bardzo dziękuję doktor Jaszczuk, dzięki niej i znakomicie wykonanemu... Dorota Krzysztof - opinia (1) Z żoną zrobiliśmy sobie prezent i umówiliśmy się na wypełnienie zmarszczek.... Krzysztof Julia - opinia (1) Mogę polecić klinikę nie tylko ja ale również moje przyjaciółki, każda z nas... Julia
Beata - opinia (1) Jestem zachwycona podejściem do pacjenta w Vizago, znam wiele osób, które... Beata D.R. - opinia (1) W gabinecie jestem regularnie, co kilka miesięcy. Mimo stresu, który zawsze... D.R. Hanna - opinia (1) Starość dla nikogo nie jest łaskawa. Dopiero po menopauzie zauważyłam, jak... Hanna Basia - opinia (1) Doktor Agnieszka to mistrzyni w swoim fachu, zawsze otrzymuję dokładnie to, o... Basia T. Karecka - opinia (1) Miesiąc po zabiegu plastyce powiek muszę powiedzieć-efekty piorunujące, twarz... T. Karecka Alicja - opinia (1) Najlepsza klinika medycyny estetycznej, podoba mi się podejście personelu,... Alicja Anna - opinia (1) Klinika Vizago jest bardzo dobrze zorganizowana, widać, że nadzoruje ją... Anna Magda - opinia (1) Chciałabym z całego serca podziękować dr Jurskiej-Jaśko za fenomenalnie... Magda Bardzo profesjonalna obsługa (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu plastyki powiek, który robiłam w Vizago.... Grażyna