Voda

Temat dostępny też na forum: Jasień
Inwestycja powstaje w dzielnicy, która w ciągu ostatnich kilkunastu lat stała się nową, kompletną dzielnicą mieszkaniową Gdańska. Z miejsca gdzie powstaną budynki szybko dojechać można zarówno do centrum Gdańska (zwłaszcza, że po sąsiedzku powstawać będzie ulica Nowa Bulońska z linią tramwajową) oraz wyjechać w kierunku trójmiejskiej obwodnicy. Na osiedlu nie brakuje kompleksowej ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

6,5 tys

podobno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

7 500,00 zł!!! Na Jasieniu przy samej Armii Krajowej!!! Powariowali.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie wyszło ok 7100 zł. Zupełnie przy Armii Krajowej buduje inny deweloper
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i to niby mała cena?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że nie mała, ale ta inwestycja ma sporo plusów. Podoba mi się lokalizacja, ładny rozkład mieszkania z dużym balkonem z widokiem na wodę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pamiętajcie o skrzeku ptaków z małych wysepek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kwiecień - sierpień i mewy odlatują. Kończy się okres lęgowy. A poza tym mi to osobiście nie przeszkadza :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mewy

Rzeczywiście, w okresie lęgowym jest tam głośno, mewy śmieszki dominują krajobraz. Jednak bardziej przejmowałabym się nie samym hałasem, a tym, że sporo z tych mew siada na budynku (na Vodzie w szczególności teraz) no i siłą rzeczy zostawiają swoje odchody... a to gorsze od skrzeczenia :p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

oferta

wiadomo kiedy nastąpi sprzedaż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolejna inwestycja przy kompostowni śmieci

Kolejna inwestycja budowana między spalarnią śmieci, a budowaną zajezdnią tramwajową. Latem będzie śmierdziało, a cały rok będzie smog i hałas. Szkoda bo na wizualizacji wygląda ładnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 43

przebywałeś w tym miejscu, że wiesz, że śmierdzi? zajezdnia będzie bardzo uciążliwa dla mieszkańców? Skąd wiesz jaki będzie poziom smogu? większy niż we wrzeszczu? pytam bo mam zamiar kupić tam mieszkanie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie opinie wynikają z braku wiedzy (żeby nie napisać więcej) oraz ignorancji. Znam wiele osób które tak mówiło, a jak już w końcu chcieli wyrwać się od rodziców i pójść na swoje - to nagle okazuje się że ta dzielnica ma mnóstwo zalet. Koniec końców też tu kupili. A Pani Marcie polecam centrum Gdańska gdzie ludzie sikają na podwórkach wracając z imprez, a w sklepach można spotkać mieszane towarzystwo. Na osiedlu które ma niecałe 10 lat są w większości młodzi ludzie z kredytami, ale również z pracą, rodziną marzeniami i ambicjami.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak ktoś szuka problemów to proszę bardzo

Tylko żeby potem nie płakał jak z Hiszpańskiego, Kolorowego, 7niebo i podobnych...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 18

Okropne

Witam mieszkam nie daleko tego miejscai uważam ,że takie 2 landary popsują urok tego miejsca gdzie spacerowalismy z dziećmi . Projektant , który robił projekt nie ma wyobraźni i chodziło mu najwyrażniej ,żeby upchnąć jak najwięcej osób . Takie moje zdanie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 34

Zapraszam

Grupa do znalezienia pod adresem facebookcom/groups/342796199979044/ (niestety trojmiasto.pl nie pozwala na dodanie pełnego urla). Można też po prostu wyszukać na FB "Voda Apartamenty Gdańsk".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z komarami można sobie poradzić. Mamy XXI wiek :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komary to mały pikuś. Poczekajcie na okres lęgowy mew :) Bywalcy wiedzą o co chodzi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2