Jarosław - ocena (1) Witam , polecam Adama Orzecha jako profesjonalnego sprzedawcę nowych... Jarosław Grzegorz - ocena (1) Pan Adam Orzech wykazał sporo cierpliwości w zapoznaniu mnie a modelem VW... Grzegorz Roland - opinia (1) 01.07 2023 przegląd VW Passat . Dziękuje p.Łukasz Syldatk za pomoc i... Roland
Waldemar - opinia (1) Dziś odebrałem nowego Volkswagena T-Roc. Obsługę prowadził Pan Łukasz... Waldemar Grzegorz - opinia (2) Szczególne podziękowanie dla Pana Bartosza B. Dawno nie miałem do czynienia z... Grzegorz Weronika - opinia (1) Fantastyczna obsługa, dzięki której jeżdżę wymarzonym Volkswagenem! Polecam ;) Weronika n - opinia (1) WItam. Ze względu na bardzo słabą, nierzetelną obsługę postanowiłem podzielić... n Izabela - opinia (1) Polecam , szybko , sprawnie i profesjonalnie . Dziękuje Panu Michałowi... Izabela Agnieszka - opinia (1) Polecam z całego serca salon Volkswagen Plichta Gdynia na ul. Morskiej. Pan... Agnieszka Polecam!!! (1) Chciałabym serdecznie podziękować Panu Pawłowi Młodzińskiemu za profesjonalną... Natalia S-B obsługa na dobrym poziomie (1) bardzo dobra obsługa w dziale serwisu, sprawy załatwiane od ręki, klient Leasing w Plichta Gdansk Gdynia (1) Pełen profesjonalizm Pan Michal Wachowski umówił się ze mną zaraz następnego... Karolina Opinia o pracowniku salonu (1) Zakupiłem w waszym salonie auto Golf .Chciałbym pochwalić sprzedawcę pana... Włodzimierz Rajchowski Łukasz (1) Super obsługa. Nie ma się do czego przyczepić. Serdecznie polecam Pana... Iza maciej (1) fatalna obsługa, nieuprzejmi i nieuczciwi doradcy serwisowi i gwarancyjni,... maciej Pan Patryk Gąsiorowski (1) Szukając samochodu dla rodziny z dzieckiem, wstąpiliśmy do salonu VW Plichta... Elżbieta Wiśniewska Problem z naprawieniem usterki (2) Niedawno kupiłem VW w salonie na ulicy Morskiej 318 w Gdyni. Przed kupnem... Wojciech