Czytajac pozytywne opinie o dr Muczynskiej odnosze wrazenie jakby byly one napisane pod czyims wplywem a nie z inicjatywy samych pacjentek. Zgadzam sie z wiekszoscia opinii ze jakos uslug dr Muczynskiej bardzo sie obnizyla i jestem ogromnie tym rozczarowana. Jestem jedna z najdluzej leczacych sie pacjentek dr Muczynskiej i moge stwierdzic ze postawa dr zmienia sie w zaleznosci od jej humoru czy tez innych czynninkow razem wzietych. Pierwsza sprawa to p. Joanna. Uwazam ze jest falna recepcjonistka. Duzo lepiej radzila sobie nawet matka dr Muczynskiej kiedy rejestrowala pacjentki niz p. Joanna.Ta jej nienaturalnie przeslodzona osoba wzbudza odraze.Pomijam fakt ze czekajac na wizyte wielokrotnie mialam okazje widziec jej prace. Bardzo jestem zdegustowana jej rozmowami przez telefon czy do pacjentek w poczekalni gdzie mozna dowiedziec wielu intymnych informacji o pacjentkach ktore nie powinny wyjsc z gabinetu dr a juz nie wspomne o tym ze zadna z pacjentek nie powinna wiedziec z jakim problemem pacjentka przed nia wchodzi do gabinetu.Wracajac do dr to nie slucha pacjentek, nie toleruje tych co maja inne poglady ale sama nie pamieta swoich bledow.Patrzy z gory zamiast ze zrozumieniem.