W tiramisu

Sprzedawczyni bardzo niezadowolona z klientów, bierze chleb gołą ręką, sądzę, że wszystko dotyka gołymi łapami, fuj. W sklepie brudno.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

No i? Zmień sklep zamiast płakać na forum.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

kurde wymieniłaś wszystkie powody dla których tam chodzę ;D
jest ok
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: W tiramisu

I tak nie przebije klientów Lidla macajacych chleb i ciastka po czym odkładających je na półkę :(
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam w Tiramisu niemiła obsługa. Bywało lepiej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Akurat pracuje w Tiramissu i uważam że jestem miła i pomocna dla klientów...
Tylko pamiętajcie Państwo że wszystko działa w obie strony.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: W tiramisu

Dokładnie, przestałem kupować pieczywo w Lidlu. Wkurzający są też rodzice wożący dzieci w wózkach, buty tak gdzie zakupy.. brrrrrr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: W tiramisu

A produkty w wózku wrzucasz chyba w opakowaniach albo workach no nie?
Powiedz to matce z dwójką małych dzieci, która musi zrobić zakupy.
Trochę więcej zrozumienia...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: W tiramisu

Ja nie wrzucam wszystkiego w opakowaniach. Serio trzeba kazde jablko, marchew, cytryne wrzucic do plastikowego woreczka który w domu laduje w śmieciach?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy przed zjedzeniem owoców i warzyw nie myjesz ich? Jesteś odważny :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

a czy zdajesz sobie sprawę, że 99% nie myje, a opłukuje owoce? ;)

polanie wodą to nie mycie jak coś ;) sensownie w sumie można tylko umyć te większe bo drobiazgi np winogrona to pozdrawiam, a jak coś ma na nich być np chemia to spłukanie to tylko dla zagłuszenia sumienia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jasne, ze myje, myje a nie polewam woda. To czy wlozysz je do wozka w woreczku czy bez, nie zrobi roznicy5, oprócz mniejszego zużycia plastiku. Transportowane tez sa w syfie, dotykane etc. Ale zaloz jeszcze najlepiej plastikowa rekawiczke
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Matka z dwójką małych dzieci - moje ulubione wytlumaczenie, powiedz to czlowiekowi po 16h pracy, albo komus choremu, "ekkkhh,mhhhh przepraszam, to ja tu mam dwojke malych dzieci takze sorry" wiem, ze nie w temacie ale jak to slysze.. sama mam trojke dzieci, aaa no i sa małe jakby co.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam tak woziłem. Jak weźmiesz mięsko z zamrażarki a opakowanie będzie lekko nieszczelne, to uwierz mi, że taki wózek będzie o wiele bardziej "skażony" niż po dziecku.
A wolę dzieci w wózku niż biegające samopas i wpadające pod nogi albo ładujące się w pieczywo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To siostra tej co kurczaka podawała brudną szmatą. Musisz do Bydgoszczy jechać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...