Zacznę od ludzi, którzy są wspaniali, trafiłem do klasy mat-fiz-inf, klasy luźniejszej, nieuczącej się tyle co stereotypowy mat-fiz, jednak ludzie są bardzo inteligentni. I to z reguły ci ludzie zdają najlepiej matury, kiedy mają tą swobodę. Nauczyciele są tutaj z powołania. Szczególnie chciałbym tutaj zaznaczyć Panią D.G od matematyki, która, choć trochę niekonwencjonalnie pcha naszą klasę do przodu, nie uczy schematów, tylko logicznego myślenia. Jestem także pełen podziwu dla Pana J.Z od języka polskiego, który, mimo powtarzania lekcji kilka razy i często braku zaangażowania klasy prowadzi lekcje z pasją i sercem. Oczywiście wśród całej kadry nauczycieli musiał się znaleźć nauczyciel, po którego lekcji odechciewa mi się robić cokolwiek, gdyż wszystko, co powiem jest według niego jest złe, nie dopuszcza innych myśli, niż nauczyli ją na studiach, lekcje są schematyczne i bez sensu. (odradzam profil mat-geo z uwagi na lekcje z tą panią).
Poziom nauczania jest bardzo dobry, oceny ludzi w gimnazjum a tu to wielka różnica, więc rodzice, nie miejcie wyrzutów sumienia jeśli Wasze dziecko ma 3-4 a w gimnazjum miało 5-6. Tutaj to świadczy o nim dobrze.
Ogólnie szkołę polecam:)