W weekend pokazy lotnicze w Gdyni

Opinie do artykułu: W weekend pokazy lotnicze w Gdyni.
Artykuł na temat: Pokazy Aerobaltic w Gdyni

Wyczyny spadochroniarzy, samolotów, śmigłowców i grup akrobacyjnych - w piątek wieczorem ruszają pokazy Aerobaltic, które za darmo będzie można oglądać z gdyńskiej plaży . W sobotę część płatna na lotnisku Gdynia-Kosakowo .

Ubiegłoroczne pokazy lotnicze cieszyły się dużym zainteresowaniem gdynian i turystów. W tym roku mają być jeszcze bardziej efektowne, więc Gdynia postanowiła dopłacić do ich organizacji ponad 2 mln zł.

- Impreza w Gdyni to nie tylko pokazy w wykonaniu ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komety z Bulwaru

Byłem, fajne. Tylko te pety wyrzucane do Morza, nie fajnie. A kosz 3 metry dalej. I co tu o takich ludziach myśleć. Mam nadzieję że nie byli z Trójmiasta. Wstyd.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

:)

Było bosko :) wielkie dzięki organizatorom i pilotom. Rano w kinie na Dywizjonie 303 a lwieczorem pokaz. Fantastyczny dzień :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Darek

A może razem tą porażkę przeżyjmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mega slabo napisany tekst

Skakanie od sasa do lasa a czlowiek nie jest w stanie skumac co i gdzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ludzie....

.....czy jest w ogole coś co Wam sie podoba?

btw zajefajna impreza !!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Parking Babie Doły

Jak to możliwe, ze zakończenie imprezy platnej jest o 17tej, a parking trzeba opuścić do 16. Bo co? Dlaczego? I co mi zrobią? Auto odholują? Porażka taka organizacja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

racja.....

Może jest kilka dziur w asfalcie i jeszcze kilka innych spraw, ale ludzie coraz częściej odwiedzają Gdynię......ciągle narzekacie....jedzcie do innych"super" metropolii i zobaczcie co tam robią samorządowcy. ... tysiące turystów zostawia w mieście dużo pieniedzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie widziałeś to się nie wypowiadaj dzisiaj widziałem ja jestem stary a dla dzieci to coś wspaniałego super tak dalej panie prezydencie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gdynianie tu żyją, gdańszczanie mogą najwyżej zaminusować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

widać rodzina autora wraz czerwonoarmistami do Gdańska przyjechała...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

różnica priorytetów...

w Gdańsku wybudowali stadion za ponad 800 milionów, teraz stoi pusty, chyba że gra lechia to 25% trybun się wypełnia... zamiast tej jednej inwestycji mogliby robić AirShow w Gdańsku przez 400 lat, albo sylwestra przez 300 lat, albo Openera przez 200 lat z rzędu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

to idź na miesięcznicę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

póki co jest demokracja i decyduje większość, więc jak liczysz, że ktoś zamieni Szczurka na tego politykiera Horałę, to lepiej poszukaj sobie nowego miasta do zamieszkania, gdzie rządzi koryto plus - może Brzeszcze od Szydło? albo Cyców od Kempy? albo Podkarpackie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co? chciałbyś mieć miasto tylko dla siebie? jak nie chcesz mieć korków to pojedź do Bornego Sulinowa albo tego typu miasta, tam nic się nie dzieje, to nikt nie przyjeżdża i korków nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Drogą różowa jest? Jest
Druga nitka ul. Polskiej jest? Jest
Remont dworca w Gdyni jest? Jest
Kolejka na Kanienną Górę jest? Jest
Przebudowa węzła wzgórze jest? Jest
Połączenie estakady Kwiatkowskiego z obwodową jest? Jest

Dalej mam szukać czy już sobie przypomnisz. Człowieku najlepiej narzekać prawda? Dla ścisłości nie mieszkam w Gdyni także nie jestem uprawniony do głosowania na Szczurka ale takiego biadolenia nie kumam.

Napewno są rzeczy jeszcze do zrobienia np jakiś tunel pod torami w Chyloni ale kurde nie wiem czego wy chcecie od władz miasta. Kończę mój wywód jako osoba postronna bo mam ciekawsze zajęcia niż śledzenie malkontentow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

d**ile zagłosują na Horałę - zamiast pokazów lotniczych będziecie mieć miesięcznice i pomniki tego małego prezydenta od małpy w czerwonym i irasiada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0