WAKO

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Otomińska 15E

Kamila - opinia (1) Witam Wszystkich Potrzebujących Rolet Dzień - Noc!!! Skorzystaliśmy z oferty... Kamila Nie Polecam (1) Nie polecam wręcz przestrzegam potencjalnych nowych klientów. Klient Nie polecam (1) Nie polecam usług świadczonych przez firmę Wako, wręcz przestrzegam... Klient
Firma godna polecenia (2) Bez zarzutu, od pomiaru, poprzez ustalenie daty realizacji, do jej samej (pan... Michał Polecam (1) Firma oferuje szeroki asortyment, profesjonalne doradztwo, wysoką jakość... klientka z Nowego Świata Polecam! (1) Świetna jakość materiałów i wykonania, a gotowy produkt prezentuje się... Agnieszka Bardzo dobra obsługa (1) Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z obsługi i oferty firmy, która... Paulina Bardzo dobra obsługa (1) Dzięki tej firmie mam obroletowany cały dom. W domu mam zamatowane rolety... Piotr Nie polecam (1) Podczas montażu jeden z rolet rzymskich, pracownik popełnił błąd i... Adam Nietypowe okna, zadanie dla profesjonalistów (2) Mam bardzo nietypowe okna, za długie, pod kątem 90 stopni względem siebie i... Paulina POLECAM... SZYBKO I SOLIDNIE (1) Szczerze polecam tę firmę. Doradca handlowy świetnie doradził produkt (Pan... Ja Zdecydowanie polecam. (1) Jestem bardzo zadowolony z usług firmy WAKO. Bardzo dobra i ciekawa oferta,... Jonatan POLECAM! (1) Wielokrotnie korzystałam z usług firmy WAKO. Za każdym razem współpraca była... Anna 100 % Polecam! (1) naprawdę szybka realizacja. miało być do 14 dni montaż odbył się po 7. Duża... Andrzej Polecam (1) Rozejrzałem się pośród różnych firm, wybrałem tą i nie żałowałem. Szeroki... Szymon Świetna firma (1) Firma posiada szeroką ofertę i świetnych fachowców. Jak czegoś nie... Paulina Godni polecenia!!! (1) W usług firmy skorzystałam dzięki poleceniu znajomych. Za co jestem bardzo... Bartłomiej Zdecydowanie polecam firmę WAKO (1) Na Trójmiejskim rynku istnieje wiele firm, które oferują sprzedaż przysłon... Anna Odradzam - zliczka chętnie - wykonania brak (2) W dniu 05-09-2014 zamówiłem 1 żaluzję wpłacając zaliczkę 100zł. Wartość... Krzysztof Zdecydowanie odradzam!!!! (1) Z tak wielką niekompetencją i ignorancją w stosunku do klienta już dawno się... N