WK - opinia

Temat dostępny też na forum: Invest Pel
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Mieszkanie zakupiłem 2 tygodnie temu, na III etapie - widać, że firma bardzo dobrze trzyma się terminów, gdyż już wystartowali z niemałym budynkiem :) bardzo polecam tego dewelopera!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Komentarz sponsorowany. Deweloper nie dotrzymał jeszcze ani jednego terminu. I i II etap to brak organizacji. Brak kontaktu z deweloperem, ignorowanie przez niego pism i próśb. Przedstawiciele biura sprzedaży nie przekazują żadnych informacji, bądź kłamią tak, żeby pasowało. Ludzie czekali miesiącami na decyzje w sprawie III etapu. Niedawno wykopali dziurę pod III etap i już teraz są opóźnienia, mimo, że jeszcze niczego tam nie ma. Przed zakupem mieszkania polecam się zastanowić, bo w moim odczuciu atrakcyjna cena nie rekompensuje późniejszych problemów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się z przedmówcą, omijać dewelopera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również byłem zainteresowany tym deweloperem, ale gdy pojechałem na miejsce zobaczyć inwestycję nikogo nie było na budowie, budowa nie zabezpieczona, można było wejść gdzie się chcę. Portal Trójmiasto popełnia błąd umieszczając ofertę tego dewelopera. Poprzez jego promocję ułatwiają taką działalność takim firmom. Trójmiasto.pl powinien selekcjonować współpracę, bo nierobiensi tego w dłuższym okresie czasu mu tylko zaszkodzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Emil - opinia (3 odpowiedzi)

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie...

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

king - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...