Walka o przywrócenie linii autobusowej 142 - głosujmy

Szczegóły w artykule:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Radni-dzielnic-walcza-o-zmiany-w-komunikacji-miejskiej-n96650.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Numer 142 jest ciągle nieużywany, a przecież teraz budują jakąś "Nową Bulońską", która ponoć ma łączyć się z Jabłoniową. Istnieje więc szansa na to, żeby uruchomić tę linię z pętli Ujeścisko do Wrzeszcza pkp. obecnie nie ma stamtąd żadnego sensownego dojazdu do Wrzeszcza, a skorzystaliby na tym również np. mieszkańcy Jasienia, którzy muszą jeździć ponad 40 min. linią 168 przez ul. Sobieskiego, no i Niedźwiednika, którzy nie mają możliwości dojazdu w rejony południowego Gdańska. Wydaje mi się, że to jest jedyna szansa na przywrócenie 142, bo wszystkie inne warianty będą odrzucać, twierdząc, że dubluje tramwaje, a wiadomo - ZTM woli, żeby ludzie jeździli jak sardynki w puszce i stali w korkach tramwajowych, bo na tych liniach 10 i 12 praktycznie codziennie jest awaria ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...