Wasze opinie o szkole Creogedania

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Proszę o opinie o szkole Creogedania w Gdańsku? Czy chodza tam Wasze dzieci .Czy warto zapisać tam dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Syn znajomych tam chodzi. Bezpieczne miejsce, bardzo duzy nacisk na psychologie dziecka, wiec wiecej czasu poswiecaja na wzajemne realcje.
Z tego co mialam stycznosc to ciekawa alternatywa i fajna sprawa na edukacje wczesnoszkolna. Dzieci chca tam chodzic i chyba rodzice calkiem niezle sie czuja. Jaki maja plan w starszych klasach musisz sprawdzic, nie wiem. Chyba jeszcze nie bylo rocznikow 4-6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuję za odpowiedź i proszę o wiecej opini.Zamierzam zapisać do tej szkoły swoje dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak było do tej pory, moje dziecko też chodziło 3 lata niestety ostatnio jakoś prowadzenia placówki pogorszył się. Z przyjemnością odpisze prywatnie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę poprosić o kontakt na priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można prosić coś bliżej na ten temat mam syna w 5 klasie i zastanawiam się nad creogedania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

można wiedzieć dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.