Wątek bez znaczenia.

Drogi Panie Adminie137.
Spoko rozumiem.
Perturbacje zawodowe są perturbacjami zawodowymi.
Serio, aż tak on się rozrósł ten muzyczny? ;) hehehehe
Podejrzewam, jego macki poczęły zaginać swą grawitacją czaso-przestrzeń.

Ten wątek będzie totalnym free stylem.
Pies Pani Anny leży mokry.

Jakkolwiek, dziękuję za informację.
Oznacza to szacunek z Pana z strony do mej skromnej osoby.

http://www.youtube.com/watch?v=fIZ8R1OLkl0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

@M30+
widocznie 'prawie wcale' w zupelnosci wystarcza ;)

mialem na mysli trend pesymistycznych informacji, ktorymi telewizja jest nadmiernie przesycona. ale najwyrazniej inne media radza sobie rownie dobrze ;)

a tak na marginesie, to wlasnie wysunalem sie na prowadzenie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

A ja mam taką małą traumę z bycia w lesie w związku z człowiekiem i dlatego boję się bardziej obcych ludzi niż odgłosów przyrody:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

@mmm
tak się składa, ze ja tv nie oglądam prawie wcale. Jak obejrzę jakiś jeden film w miesiącu to już sukces. Więc mój strach to na pewno nie z telewizji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Inko, wiem, że w lesie nic mnie skrzywdzi. A co poradzę na strach przed "niewiemczym".
Natomiast ludzie? Wciąż uważam ze ludzie są dobrzy. Wiekszość. Więc nie zakładam, że akurat w moim lesie o 5 rano po ciemku spotkam kogoś z tej mniejszości złych.
Teraz zaczynam kochać jesienny las.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

mam "marzenia jesienno-złote" :-)
http://www.youtube.com/watch?v=4rqia82XoKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Skoro potrafisz przezwyciężyć swój strach to jesteś Wielka:)...fakt,w ciemnym lesie wszystko jest inne,zmienia swój kształt,staje się groźne a dźwięki potęgują grozę;)....lekki strach w ciemnym lesie jest,na pewno,ale tak jak pisałam,prędzej człowiek zrobi krzywdę niż ciemny las...to jest przyroda ,która nie zabija bez potrzeby,tak to odbieram:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Inka, ale czy nie boisz sie iść w kompletnych ciemnościach? Kiedy drzewa wydają sie jedn aściana obok? Zewsząd dobiegaja skadinad piekne leśne odglosy, tyle, ze po ciemku są one calkiem inne niz za dnia.
Tez kocham las. Ale wyobraznia mi pracuje. Z tym, że moj strach to jedno a i tak chodzę.
Ludzi się nie boję. Zwierzat tez nie. Boje się tego czego nie ma.
Tak jak napisala mmmm. ZA duzo filmów, książek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Nigdy lasu się nie bałam,uwielbiam jego zapach,szum drzew,odgłosy zwierzaczków małych i dużych....boję się w lesie spotkać niebezpiecznych ludzi,to jest mój jedyny strach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

@Mama30plus
za duzo telewizji, zdecydowanie za duuuuzo... ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Pani Anno, zazdroszczę odwagi. Las piękny jest ale ja się boję lasu. Właśnie tego potwora, obcego, cosia... Do tego kleszcze i dzikie zwierzęta i koniec. Nie chodzę do lasu w ogóle. No chyba, że w dużej grupie bo wtedy się czuję bezpieczniej. Bo głośniej i zwierzęta czmychają. A podobno lasu można się "nauczyć".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wątek bez znaczenia.

Piękny dziś spacer miałam. 5.20 wyszłam z domu. Las szumial i ciemno okropnie. Dzwieki zewsząd dochodzące zmuszały mnie abym co jakis czas przystanęła i wpatrywała się w ciemność, czy coś tam miedzy drzewami się nie czai. Potwór? Obcy? Coś? Zło?
Ciekawe, dlaczego człowiek boi się iść w ciemnościach przez las? A może to tylko ja się boję. Ale i tak każdego prawie dnia idę.
A na plaży niespodzianka. Sztorm. Fale tak hałasowały, że po nałożeniu kaptura moje uszy odczuły ulgę. W wielu miejscach plaża zalana po sama granicę z lasem. Aby przejść musiałam zdjąć buty i podwinąć spodnie. I tak trochę mnie zalało.
Za to pies byl chyba w psim raju. Rzucal sie w nadpływajace fale. Znikał pod woda, i radośnie pojawiał się przy mnie.
To był piekny spacer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Nie mogę dzis spac.
Wieje odlegla zapomniana wichura.
Jest straszna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Dobranoc, C.

Inka, do reanimacji by nie doszło, przy nas byś się nie bała ;) I na pewno znalazłby się ktoś, kto potrzymałby Cię za rękę w kluczowym momencie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Spokojnych snów i myśli panie C:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

http://www.youtube.com/watch?v=99f7par4snc


i

Idę spać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Vilette...no i w towarzystwie ewentualnie ktoś mnie zacznie reanimować;)...tylko usta - usta sobie wypraszam:P;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Nie zeszłabyś, w towarzystwie raźniej się ogląda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

A latem możemy zrobić letnie kino na powietrzu:)...to już tylko u Ciebie Manson bo byłaby cisza;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Vilette...chcesz mnie zabić?zejdę w trakcie filmu i będzie pięknie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Można też wprowadzić rotacyjną zmianę lokum, niech wszyscy uczestnicy po trochu mają kongo na chacie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zakaz zakupu kryptowalut (42 odpowiedzi)

Takiego to niusa dzisiaj przeczytałem:...

Sauna dla mężczyzn (34 odpowiedzi)

Cześć. Powiedzcie mi, gdzie w 3mieście znajdę saunę tylko dla mężczyzn?

Biżuteria jako prezent? (39 odpowiedzi)

Hej, szukam prezentu dla koleżanki i widziałam ostatnio w sieci firmę, która robi dość unikatową...