Wątek bez znaczenia.

Drogi Panie Adminie137.
Spoko rozumiem.
Perturbacje zawodowe są perturbacjami zawodowymi.
Serio, aż tak on się rozrósł ten muzyczny? ;) hehehehe
Podejrzewam, jego macki poczęły zaginać swą grawitacją czaso-przestrzeń.

Ten wątek będzie totalnym free stylem.
Pies Pani Anny leży mokry.

Jakkolwiek, dziękuję za informację.
Oznacza to szacunek z Pana z strony do mej skromnej osoby.

http://www.youtube.com/watch?v=fIZ8R1OLkl0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Chyba też miałabym stracha w takich okolicznościach przyrody;)...ale jest pies!!!myślę,że broniłby dzielnie:)miłego dnia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

i jeszcze raz:
http://www.youtube.com/watch?v=r7Bp5ZYA068
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Dziś wyszlam nieco wcześniej i na krócej niestety. I zaskoczyło mnie, że tak ciepło dzis.
Czego nie lubię podczas spaceru- iść ciemną plażą, z tyłu światła Gdyni (o ile nie ma mgły), z przodu swiatła Gdańska (o ile nie ma mgły), po lewej ciemne morze, a po prawej jeszcze ciemniejsza sciana lasu. I nagle mój pies staje bojowo przodem w strone lasu i zaczyna szczekac jak wariat.
Ja nic nie widze ale najwyrazniej on wie ze cos tam jest. W takich momentach strasznie niepewnie sie czuję.
Kolejny dzień bez gazu
http://www.youtube.com/watch?v=1hnuJZt7Mvk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Pies zszedl z łozka. Pędze zanim tam wróci. I tak juz nie zdąze sie wyspać do rana. dobrej nocy. Z wyjacymi harpiami za oknem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Manson lubi folk, ale z bawarskiego ma nieustająca bekę, niestety :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

:-))
A jeśli chodzi o ten folk co Manson puścil, pewnie zrobił to dla zartu. A ja lubie folk łemkowski.
http://www.youtube.com/watch?v=acb7ownSP1E
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

MOja sytuacja nie jest jeszcze zła. Napraqwde. W ogóle nie powinnam narzekaz a cieszyc sie, ze jest jak jest i nic sie nie zmienia. Ale cóz. Nie wytrzymałam i ponarzekałam:-).
A pies w tym czasie zajął mi łozko. Będe musiała go przekupić jakos zeby moje miejsce zwolnil.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Trzeba czasem uciec od wszystkiego żeby nie zwariować,nawet należy,na choćby krótki czas.Szczególnie w takich sytuacjach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Pani Anno, podobno dobro, które dajemy, zawsze do nas wraca :-) O braku sił i cierpliwości mogę dużo powiedzieć... Czasami, jak pani mówi, wystarczy odpocząć i nabrać dystansu. Czego pani, i sobie również, życzę :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Wiesz, najgorsze jest to, że czasem robisz cos dla kogoś bliskiego, kochasz tego kogoś, a jednocześnie w pewnym momencie zaczyna brakować ci cierpliwości. I czujesz jakbys dawał za mało. Jakbys nie kochał. A przeciez wciaż kochasz. Chciałabym właśnie mieć w sobie więcej cierpliwości i spokoju.
Dlatego tak potrzebne są wakacje. Pobyć oddzielnie.
Dobra.. niewazne.
Za to mój pies.. Nie wybrażacie sobie. On jest tak niesamowity, ze ja mam wrazenie, że on sam o sobie myśli,że jest czlowiekiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

To co robimy dla innych jest sensem naszego istnienia.
Czasem ciężko mi w to uwierzyć, ale w chwilach refleksji tak właśnie uważam.
Każdy powinien być wolontariuszem i poetą, chociaż trochę, bo to uwzniośla i uszlachetnia duszę.
O ile komuś zależy na duszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

KInga miałam całego, ale w pewnym okresie mojego życia byłam postawiona w takiej sytuacji, że mnóstwo książek musiałam sprzedać. Czesc wróciła juz do mnie. CZęści pewnie nie odzyskam.
Ale to TYlko książki:-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Coś jeszcze napiszę. Ot taką refleksję niezwiązaną z niczym. Zawsze chciałam mieć dużą kochającą się rodzinę. Dzieci mam sporo, choć miało być jeszcze więcej. I jakie to szczęście dla mnie. Nieraz życie postawi nas w takiej sytuacji, że musimy zająć się kimś, pomagać latami. I wiecie, gdybym była sama nie dałabym rady.Psychicznie. A tak wszystko dzieli się na ileś osób. Każdy ma możliwość wyjazdu, wypoczynku. Na upartego mogłabym wrócić tam gdzie spedziłam 5 lat mojego życia i wiem , że dzieci tu by mnie zastąpiły.
Tak jest dziś i mam nadzieję, wierzę, ze to sie nie zmieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Też tak mam :)
Są ludzie, których mam wszystko, co napisali, i wybiórczo co rusz wracam do różnych pozycji.
Mam na przykład książki Nienackiego o panu Tomaszu zanim został samochodzikiem :)
No i chyba niemal całego Kinga. Aktualnie drążę Stukostrachy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Ja ją łykam juz którys raz. Należę do osób czytających wiele razy te same książki.
Na alkoholizmie się nie znam za grosz. Jak już pisałam gdzies kiedyś jestem prawie, że abstynentką. W domu kieliszków nawet brak. A win trochę mam, bo tam gdzie pięć lat mieszkałam to mieli zwyczaj, że na gwiazdkę w prezencie dawali karton win. Więc to co nie rozdałam gdzies wciąż leży.
Jutro chyba poczytam "ojca eliasza". SWietna książka. Polecam wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

Dobra książka. Łyknąłem ją hurtem. I prawda absolutna o alkoholizmie, tak to właśnie wygląda. Albo autor jest z branży, albo ma nieprawdopodobny zmysł obserwacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

DZień okazał się być całkiem udanym, mimo konieczności udania sie do urzędu Skarbowego. Ale wyszło jak zawsze. Kolejki w ogóle nie było, pan w okienku był bardzo miły i pomocny. Następnie juz dość radośnie skierowałam swoje kroki do biura rachunkoweego, w którym zle mi wypelniono pit. A tam znowu miłe Panie na miejscu zrobiły mi wszystko od nowa.
Mam nadzieję, że to była juz ostatnia korekta.
Juz 21.19. Od 20 minut powinnam spać.
Donończe prędziutko czytać "Dr sen". Zostało zalewdwie kilka stron, więc nie opłaca się odkładać.
Aaaaa
Gazu nadal nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wątek bez znaczenia.

I słusznie prawisz Vilette;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wątek bez znaczenia.

Moi mili, nie drążmy już tego tematu, wątek zamknięty i sprawa zamknięta. Mam w planach założyć swój własny wątek, z którego nikt mnie nie wyrzuci ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Wątek bez znaczenia.

Manson...tylko nie zjadaj zapasów na zimę ;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Sauna dla mężczyzn (34 odpowiedzi)

Cześć. Powiedzcie mi, gdzie w 3mieście znajdę saunę tylko dla mężczyzn?

Gdzie w Gdańsku kupić ryby do jedzenia na surowo? (21 odpowiedzi)

Chciałabym sama zrobić w domu sushi i potrzebuję bezwzględnie świeżej ryby (łosoś i tuńczyk), z...

Vibracje (5 odpowiedzi)

Au revoir, Alain Delon... http://www.youtube.com/watch?v=_ifJapuqYiU