WaterLane

Temat dostępny też na forum: Długie Ogrody
WaterLane to sześciokondygnacyjny budynek, który powstanie przy ul. Szafarnia w Gdańsku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się marina, zaś zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli od słynnej ulicy Długiej i zabytków Głównego Miasta.

W budynku powstanie ok. 100 apartamentów, dostępnych z pięciu klatek schodowych, wyposażonych z windy. Mieszkańcy będą mogli zrelaksować się w centrum SPA z ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet niebrzydkie.

Ale te łódki to niezła ściema! :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Czemu tak uważasz? Myślę, że one są prawdziwe. Nikt by się nie meczył z robieniem łódek na wizkach :) A podobne jednostki zdarzają się w marinie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

przecież w tym miejscu jest maria
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

łódki

z tego wszytskiego to łódki akurat prawdziwe
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

jedna z łódek to luksusowy jacht ze stoczni Conrada z ponad milion euro...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak ona tam staly chyba całą zime z tego co pamietam a teraz sa jeszcze wiekse ;p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nic specjalnego za tą cenę za m2

Cena zbyt wysoka jak za tą lokalizację oraz standard i technologię budowy. Np. rury wewnątrz mieszkań nie będą schowane w ścianie, co dziś już jest standardem. W dodatku parking na platformie (dwa poziomy), a w dodatku cholernie drogi i brak komórki lokatorskiej oraz balkonów do małych mieszkań. NIE POLECAM
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Złodzieje

Firma budujaca te obiekty jest jednym wielkim g*wnem nie wyplaca pensji ciezko pracujacym tam robotnikom !
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

ciezko pracujacym ha ha ale przegioles !

w PL nikt ciezko nie pracuje !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Że co ? no...

Jaka bzdura... mieszkanie za tą cenę w tym miejscu... smród, hałas i stara technologia budowania. Ale frajerzy to kupią i będą chcieli to później sprzedać innym frajerom, którzy mają za nic urok swojej dzielnicy. Same lustra i szkła... ten styl jest po prostu ohydny i niszczy piękno oraz magię starego miasta... Rozumiem jak by to był piękny nowoczesny budynek...z dużymi tarasami. Ale komunalne mieszkania na terenie 3miasta z widokiem na morze można ładnie zaadoptować. No ale niech fra...y kupują i płacą duży czynsz. Niech miasto zarobi na nowe drogi. A ja sobie kupię ziemię i zbuduję domek też z widokiem na stary Gdańsk. I nie zapłacę za to nawet połowy tego czego chcą za takie pseudo apartamenty. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 16

zaadoptować to można dziecko albo zwierzaka...

lokal się adaptuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Że co ? no...

Ja tam nie kupię, ale sądząc po ilości mieszkań to sporo tych jak mówisz frajerów to kupi. Wiem, fakt, że nas nier stać na coś takiego frustruje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra jakość za niewielką cenę

Piękny widok z okna, elegancka portiernia, super basen. I to wszystko za mniej więcej 8 tys/m2 (po targowaniu)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Krok w dobrą stronę

Wreszcie coś się zaczyna dziać w tej części Gdańska. Ekspansja Starego Miasta:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Basen dla moich dzieciaków, sauna dla męża, jacuzzi dla mnie

Bomba, i na dodatek filharmonia prawie za rogiem ;)))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

A ty czasem u tego dewelopera nie pracujesz??

że taka reklame robisz??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

patologia

dla kogo takie mieszkania?cala polska buduje vipom :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jakim kurde vipom

Warsiawiakom, to gów.... no całą Polskę zalewa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ceny kosmiczne zupelnie nie warto.. Ciagle sie reklamuja maja problemy ze sprzedaza i to rowne....oprocz kilku mieszkan ktore wycenione sa na conajmniej 1.5 mln za widok na kawalek starowki reszta mi widok na drugi blok na obdrapany biurowiec i kosztuje tez ponad milion .. chyba niewarto co ?>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

w historycznej dzielnicy Gdańska takie szkaradztwo

wstyd
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

taka Europa

podoba mi się. Szkoda że tak drogo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

pracowalem na tej budowie i smiac mi sie chce z tych ludzi ktorzy beda tam mieszkac.Wykonanie-masakra!!! takich fuch to dlugo nie widzialem. Wszystko zrobione na odpier... DUZA KASA-mala jakosc. Jedyne co jest tam fajne to miejsce w ktorym wybudowali te tandete.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciekawie wyglada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

bardzo sliczne ale cholernie drogie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bezpośrednio przy marinie

Super lokalizacja ale sporo za nią trzeba zapłacić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: WaterLane

Szkoda ,że zapomnieliście napisać ,żę latem tam strasznie cuchnie (bo inaczej tego nie da się nazwać )Motława i widok na kupę śmieci czyli wyspę spichrzów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: WaterLane

Z tym cuchnieciem to przesada, chyba, że Twój chlopak nie zmienił skarpet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

absolutnie nie polecam!

Jedyny pozytyw tej inwestycji to lokalizacja. Cena ma się nijak do jakości. Ściany z tektury, pomijam wątpliwą przyjemność słuchania rozmów sąsiadów, ale najwyższe piętra są nadal remontowane/wykańczane, łącznie z rozbijaniem ścian wewnętrznych, więc ma się wrażenie, ze budynek zaraz się zawali, a wiertarki przebiją przez sufit. A jest to różnica 2-3 pięter, strach pomyśleć jakby to było tylko piętro wyżej albo obok skoro teraz nie możemy prowadzić normalnej rozmowy w tym hałasie. Plus hałas z zewnątrz, odnawianie biurowca obok.
Jeśli chodzi o SPA to też szału nie ma, sauny zazwyczaj zepsute, przynajmniej jedna. W siłowni jest bieżnia i rowerek. Mini atlas jest zepsuty. W jacuzzi jak siedzą 4 osoby to nie ma co z nogami zrobić, ale to jeszcze najlepszy element tego SPA.
Poza tym, w tym LUKSUSOWYM, jak twierdzi administracja, budynku ściany są brudne, tekturowe kafelki na sufitach nierówno poukladane, tu i ówdzie brakują..pierwsze wrażenie tego miejsca - szpital! a po chwili dostrzega się tandetę.
Za jakość się płaci, w tej inwestycji płaci się, ale nie wiem za co. Administracja nieuprzejma i kompletnie bezużyteczna, przypomina czasy komunistyczne. Mam tylko nadzieję, że to nie jest normalne w Trojmieście. A wracając do luksusu to inwestorowi polecam zobaczenie podobnej inwestycji w Poznaniu, którą spokojnie można nazwać luksusową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

zabawnie było

kiedy na dniu otwartym odpadła im płyta elewacyjna nad wejściem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

80% mieszkań na wynajem

80% mieszkań na wynajem dla turystów współczuje mieszkańcom imprezy i prostytutki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Waterlane Corner (10 odpowiedzi)

Kolejna w Gdańsku inwestycja Waterlane powstaje na styku Starego i Młodego Miasta, w Śródmieściu....