Waterlane Corner

Temat dostępny też na forum: Waterlane Corner Aura 40 WaterLane Długie Ogrody
Kolejna w Gdańsku inwestycja Waterlane powstaje na styku Starego i Młodego Miasta, w Śródmieściu. Położenie w takiej lokalizacji przyszłym mieszkańcom zapewni dostęp do wszystkich znanych atrakcji centrum Gdańska oraz tych, które dopiero powstaną na terenie rozwijającego się Młodego Miasta.

Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa, bo budynek wypełni działkę u zbiegu ul. Wałowej i Rybaki Górne, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cooo? xD Aura 40 chwaliła się na wizualizacjach takim wielkim, kwiecistym ogrodem, a wstawią im tam w środek ten budynek?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

no właśnie, tak podejrzewałem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MPZP

Przed jakimkolwiek zakupem, a tym bardziej tak kosztownym, zawsze warto zapoznać się z dokumentem planistycznym - Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, gdzie wszystko jest opisane i od razu wiadomo, który kawałek gruntu jest pod zabudowę, który pod ulicę, a który pod zieleń. Jeśli jest to zbyt skomplikowane, warto podpytać architekta, dobrego pośrednika lub planistów z urzędu miasta, wtedy nie będzie zaskoczenia, że "łączka" obok będzie zabudowana. Swoją drogą takie zdziczałe łączki służą często za "sr*lnie" dla piesków nowych właścicieli i czasami to nawet lepiej, jak cos na nich powstaje ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ten ogrod

W wizkach Aura40 ogrod jest po drugiej stronie budynku i tam tez jest zrobione patio, tylko roslin nie posadzili.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aura40

W lutym już było wiadomo że na zieleni powstanie zabudowa,dlatego kazali aurze dostawić po 3 m wykusze murów z dwuch stron ,bo do nich dostawia nowe.tez chciałem kupić narożne mieszkanie ale się zdecydowałem od strony kanału, inaczej za 11700 zł miał bym sąsiada
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

też myślałem nad Aurą ale jak usłyszałem, że wykończenia w środku nie ma, nawet tynków, tylko same okna to zrezygnowałem za taką kwotę, za 10k/m2 kupiłem niedaleko używane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

podoba mi się na pewno lokalizacja, budynek już mniej ale cena niestety wysoka, dlatego zdecydowałem się na mieszkanie na osiedlu gdańskie tarasy bo na Jasieniu jest dużo taniej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie bardzo widzę związek Jasienia z tą inqestycją. Równie dobrze można byłoby napisać, że zdecydowałeś się na mieszkanie w Tczewie. Zdecydowałeś się i jest ok.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

jasień i śródmieście to zupełnie inny styl życia

w centrum nie musisz używać auta, bo wszystko masz blisko, a na Jasieniu, to możesz sobie postać w korkach parę godzin w tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?